NEJVĚTŠÍ PORTÁL ON-LINE VÝUKY V ČR A NA SLOVENSKU

ŠPANĚLŠTINA

Individuální výuka je nejefektivnějším způsobem jak si rychle zlepšit znalost jazyka.

 1. Potřebujete se rychle dostat na vyšší úroveň znalosti jazyka?
 2. Máte omezené časové možnosti a potřebujete, abychom se vám přizpůsobili?
 3. Preferujete výuku připravenou podle vašich potřeb?
 4. Učíte se raději bez přítomnosti ostatních studentů?
 5. Nemáte čas dojíždět a uvítali byste, kdyby výuka probíhala doma nebo ve firmě?
 6. Neotevřel se skupinový kurz jazyka, který se chcete naučit?

Pokud jste si na některé z otázek odpověděli kladně, jste na správném místě. Nyní už stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář nebo nám zavolat (+ 420 732 460 457).

Jaké informace budeme potřebovat?

 • o jaký jazyk se jedná
 • jakou úroveň jazyka ovládáte
 • na jakou úroveň jazyka se potřebujete dostat a za jak dlouho
 • jak často by měla výuka probíhat
 • ve kterém čase byste výuku preferovali
 • o jakého lektora máte zájem (Naši lektoři)

Na základě vašich požadavků vám sdělíme cenovou kalkulaci výuky.

NEBOJTE SE ON-LINE VÝUKY
S JAZYKONEM JE TO SNADNÉ
  Žádná registrace
  Žádné přihlašování
  Žádná instalace programů
zjistěte více
JAK ZAČÍT

LEKTOŘI ONLINE

Linda


Co učím:
 ŠPANĚLŠTINA, PORTUGALŠTINA, BRAZILSKÁ PORT.
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Portugalský jazyk a literatura (Mgr.), Španělský jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Skupinová a individuální výuka ve firmách, jazykových školách a na vysoké škole. Jsem vedoucí kroužku španělštiny na základní škole; spoluautorkou Portugalsko-českého a česko-portugalského slovníku, dále Portugalsko-českého a česko-portugalského kapesního slovníku a Gramatiky současné portugalštiny. V roce 2008 jsem absolvovala studijní pobyt v Coimbře a v letech 2010-2011 v Portu.
Co mě baví:
 Ve volném čase ráda cestuji, sportuji a relaxuji u čtení knížek ve španělštině a portugalštině.
Martin


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA, FRANCOUZŠTINA, NORŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, odbory: Španielsky jazyk a literatúra (Mgr.), Obecná jazykoveda (Mgr.), Nórsky jazyk a literatúra (Bc.), Certifikáty: angličtina – FCE, francúzština – DELF, nórčina – Trinn 3, rumunčina – osvedčenie z letného jazykového kurzu na Univerzite Ovidius v Constanți
Zkušenosti s výukou:
 Individuálna výuka španielčiny a nórčiny, korektúry textov, prekladanie titulkov; študijné stáže: Letná jazyková škola nórskeho jazyka a kultúry v Bergene, program Erasmus+ v Trondheime v Nórsku, Letná jazyková škola rumunského jazyka a kultúry v Constanți
Co mě baví:
 Jazyky a všetko s nimi spojené – od čítania cez cestovanie až po ich učenie (sa). Rád zisťujem, čo sa deje vo svete a môcť si prečítať novinky z tej ktorej krajiny v jej jazyku považujem sa obrovskú výhodu. Okrem praktického využitia sa akýkoľvek cudzí jazyk zíde aj pri maličkostiach, napr. sledovanie filmu bez dabingu alebo milší prístup od ľudí v cudzine. A to stojí za to!
Lucie M


Co učím:
 ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Učitelství španělského jazyka a literatury pro střední školy (magisterský studijní program); Španělský jazyk a literatura (Bc.).
Zkušenosti s výukou:
 Úspěšně jsem absolvovala bakalářské studium španělské filologie. Díky programu Erasmus+ jsem absolvovala 5 měsíců studia na univerzitě v Madridu, což považuji za skvělou zkušenost. Momentálně pokračuji s magisterským studiem španělského jazyka s pedagogickým zaměřením. Věnuji se individuální výuce, skupinovým kurzům a překládám.
Co mě baví:
 Baví mě studium cizích jazyků, cestování a celkově poznávání různých kultur (i když Španělsko je samozřejmě srdcová záležitost). Ve volném čase si ráda zacvičím, zajdu do kina, nebo jen tak posedím s přáteli. Mám moc ráda dobré jídlo, takže ráda vařím i peču a zkouším nové recepty, nejraději ty, které jsem si přivezla ze zahraničí.
Miguel


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 I studied at Universidad de Zaragoza, in Spain, for three years and one year at Masaryk University during my Erasmus. My fields of study are Education and English. Teaching experience: I have taught individual lessons in Spanish during my studies in Spain and English conversation lessons in Brno. Estudié durante tres años en la Universidad de Zaragoza, en España, y durante un año en la Universidad de Masaryk mientras estaba de Erasmus. Mis estudios se centran en Educación e Inglés.
Zkušenosti s výukou:
 I have taught individual lessons in Spanish during my studies in Spain and English conversation lessons in Brno. He impartido clases individuales en español durante mis estudios en España y clases de conversación en inglés en la escuela Heureka, en Brno.
Co mě baví:
 I love meeting people and traveling because it is a great way to discover the world as its best and grow as a person. My other passions are communication, sports and songwriting. Me encanta conocer gente y viajar porque es una manera de descubrir todo lo que el mundo ofrece y crecer como persona. Mis otras pasiones son la comunicación, los deportes y la música.
Alexander


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 Universitat de Vic - Universitat Central de Catalunya. Field of study: Mechatronics engineering, Science and Technology Faculty. I have also lived and studied abroad twice in Iceland: Tækniskólinn (Electronics and Icelandic for foreigners) and Brno, Czech Republic: VUT (Erasmus + programme).
Zkušenosti s výukou:
 Despite my studies being focused in engineering, I have worked since beginning 2018 as English teacher or tutor and in 2019 as Spanish teacher as well. My first year I taught all levels from beginner (A1) to intermediate-advance (B2) and all ages, from 5 years old to 18 years old and beyond. During 2019 I started teaching Spanish in Brno, Czech Republic through conversational methodology.
Co mě baví:
 To be able to share my thoughts and ideas among the rest of the people around me. That is one of the reasons I enjoy teaching, because it is a way of knowing and hearing new stories and experiencies and I get to help the students to improve the way they express themselves in the new language. I am a very talkative guy so I "push" others to practice, practice and practice by telling me about them. This made me into a great listener. I can talk about ANYTHING, however I am interested in technology news, culture learning (and traveling of course), cooking, nature and sports. Other topics are always welcome: sciencie, dance, pop culture, health, politics, taboo topics (I love those), TV shows, movies, music, games... YOU NAME IT! :D

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ


Copyright © 2016 Jazykon / Jazykové kurzy a výuka