Jsme největším jazykovým portálem on-line výuky v České republice a na Slovensku. Vyberte si z aktuální nabídky jazyků a on-line kurzů!

Seznamte se s týmem našich lektorů. Nabízíme vám zkušenosti, profesionalitu, přátelský přístup a nadšení pro věc.
NEBOJTE SE ON-LINE VÝUKY
S JAZYKONEM JE TO SNADNÉ
  Žádná registrace
  Žádné přihlašování
  Žádná instalace programů
Adéla S


Co učím:
 FINŠTINA, LITEVŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Baltistika (magisterský studijní program), Baltistika (Bc.); Lektorství anglického jazyka (bakalářský studijní program).
Zkušenosti s výukou:
 Ve Finsku jsem strávila celkově dva akademické roky, jeden rok v Oulu a jeden rok v Tampere, oba v rámci studijního programu Erasmus. Také jsem se zúčastnila dvou letních škol ve Finsku v Turku. Během těchto pobytů jsem se setkala s výbornými učiteli a získala spoustu materiálu, který bych ráda sdílela dál. V Oulu jsem pravidelně navštěvovala Café lingua, kde jsem mimo jiné doučovala cizince finštinu. U nás učím finštinu v rámci individuálních, skupinových a firemních kurzů.
Co mě baví:
 Zajímám se o Finsko a severské země celkově, ráda cestuji, hlavně na sever, ale občas se i vydám jiným směrem. Ráda čtu, hlavně severskou literaturu. Velmi mě baví studovat jazyky. Zajímám se také o motorsport a příležitostně píši články pro motoristické webové stránky.
Aleksandra


Co učím:
 ANGLIČTINA, RUŠTINA
Vzdělání:
 Komsomolsk on Amure State Technical University, Russia. Field of study: BA in Linguistics and Translation (5 year degree course) in English and French.
Zkušenosti s výukou:
 I have a higher education and experience in teaching and translating. But this is not the main thing! The main thing is that my students feel comfortable and easy with me. I was teaching various age groups one-to-one and in small groups. Russian and English languages have been my favorite subjects since school. I like to help people and see my impact in the development of their communication skills. Я открытый и общительный человек. Носитель русского языка с лингвистическим образованием и глубоким пониманием русской культуры. Буду рада практиковать с вами и разговорную речь, и грамматику. На занятиях ориентируюсь на то, с какой целью вы учите язык. И стараюсь сделать уроки максимально интересными.
Co mě baví:
 Knitting and meanwhile watching historical documentaries. Dancing (jazz-modern). DJ-ing. I like to get new impressions and inspiration from travelling.
Alexander


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 Universitat de Vic - Universitat Central de Catalunya. Field of study: Mechatronics engineering, Science and Technology Faculty. I have also lived and studied abroad twice in Iceland: Tækniskólinn (Electronics and Icelandic for foreigners) and Brno, Czech Republic: VUT (Erasmus + programme).
Zkušenosti s výukou:
 Despite my studies being focused in engineering, I have worked since beginning 2018 as English teacher or tutor and in 2019 as Spanish teacher as well. My first year I taught all levels from beginner (A1) to intermediate-advance (B2) and all ages, from 5 years old to 18 years old and beyond. During 2019 I started teaching Spanish in Brno, Czech Republic through conversational methodology.
Co mě baví:
 To be able to share my thoughts and ideas among the rest of the people around me. That is one of the reasons I enjoy teaching, because it is a way of knowing and hearing new stories and experiencies and I get to help the students to improve the way they express themselves in the new language. I am a very talkative guy so I "push" others to practice, practice and practice by telling me about them. This made me into a great listener. I can talk about ANYTHING, however I am interested in technology news, culture learning (and traveling of course), cooking, nature and sports. Other topics are always welcome: sciencie, dance, pop culture, health, politics, taboo topics (I love those), TV shows, movies, music, games... YOU NAME IT! :D
Andrea


Co učím:
 ČÍNŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obor: Čínská studia (magisterský studijní program), Kulturní studia Číny (Bc.). Roční studijní pobyt na Nanjing University v ČLR.
Zkušenosti s výukou:
 Čínštině se aktivně věnuji čtyři roky. Jeden akademický rok jsem strávila v ČLR na Nanjing University. Mimo to jsem absolvovala letní školu na National Taipei University of Technology na Taiwanu. Má jazyková úroveň odpovídá HSK 5 (úroveň C1). Studium čínštiny je rozhodně výzva, není to ovšem tak náročné, jak si většina lidí myslí. Je to krásný jazyk a předávání mých znalostí dál je pro mě velkou motivací na sobě neustále pracovat.
Co mě baví:
 Zajímám se o asijskou kulturu, mimo tu čínskou také zejména o korejskou a japonskou. Ráda se vzdělávám ve všech ohledech, ráda sleduji dokumenty, cestuji a získávám nové zážitky.
Anežka


Co učím:
 ANGLIČTINA, JAPONŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, Japanistika (Bc.). Studijní pobyt na univerzitě Tokyo University of Foreign Studies v Japonsku. JLPT N3. Jazyková zkouška z angličtiny (Centrum zahraniční spolupráce) – úroveň B2.
Zkušenosti s výukou:
 Již několik let doučuji angličtinu a japonštinu všechny věkové kategorie. Mám zkušenosti s doučováním studentů s dyslexií, dysgrafií či ADHD. Výuku upravuji podle potřeb studenta a jsem empatický lektor.
Co mě baví:
 Kromě lásky k cizím jazykům již od malička edituji videa, tancuji a jezdím na koních. Už pár let si vyrábím vlastní kosmetické produkty – říkají mi alchymistka nebo čarodějnice (vyberte si :D), dále začínám s Kung Fu a v neposlední řadě miluji procházky do lesa.
Caian


Co učím:
 ANGLIČTINA, PORTUGALŠTINA, BRAZILSKÁ PORT.
Vzdělání:
 EF English School in Boston, Business and Economics Bachelor Program at Mendel University in Brno (currently studying).
Zkušenosti s výukou:
 I started teaching in 2017 while I was studying in United States where I was teaching Portuguese for foreigners at the beginner level, it was when I discover my passion about teaching language and help the others to achieve their goals in a new language. When I came back I started to give classes also in English at all levels.
Co mě baví:
 As a good Brazilian, the thing that I most like to do is meet new people, know new stories and share mine with them. I am a talkative and warm person who likes to go for physical activities and travel abroad.
Elisa


Co učím:
 ITALŠTINA
Vzdělání:
 Magisterské studium oboru Evropské a mimoevropské jazyky a literatury (se zaměřením na češtinu a ruštinu), tři semestry v kabinetu Čeština pro cizince na Masarykově univerzitě, pobyt v Moskvě na Lomonosově univerzitě. Sono laureata in lingue e letterature europee ed extraeuropee (russo e ceco); ho anche frequentato tre semestri presso la cattedra di Lingua ceca per stranieri all’università Masaryk e uno stage presso l’università Lomonosov di Mosca.
Zkušenosti s výukou:
 Výuce jazyků se věnuji dlouhodobě, už od střední školy doučuji angličtinu, později na univerzitě ruštinu, češtinu a samozřejmě italštinu. Vzhledem k tomu, že se ráda učím cizí jazyky, dokáži se so dobře vžít do potřeb studentů a pomáhat jim s pochopením italské gramatiky a s problémy, se kterými se během studia setkávají. Ho cominciato a dare ripetizioni di inglese già quando ero al liceo, per poi aiutare gli studenti in difficoltà con il russo e il ceco sia privatamente, sia nell’ambito di un progetto di tirocinio universitario. Grazie alla mia conoscenza della lingua ceca e al fatto che io stessa mi diverto a studiare le lingue più diverse (ora è il turno dell’ungherese e del georgiano) riesco a rendermi conto quali sono gli ostacoli grammaticali che può incontrare un parlante ceco nello studio dell’italiano.
Co mě baví:
 Literatura a poezie, hudba, lidé, jazyky a cestování. Letteratura e poesia, musica, le persone, viaggiare e imparare le lingue.
Hanka


Co učím:
 ŘEČTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Novořecký jazyk a literatura (Mgr.), Klasický řecký jazyk a litratura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Od roku 2007 výuka moderní i klasické řečtiny v jazykových školách i na Masarykově univerzitě, komerční překlady, stipendijní pobyty v Řecku (Erasmus, Uranis, IMCHA).
Co mě baví:
 Cestování, cizí jazyky, humoristická literatura, četba.
Chiara


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA, ITALŠTINA
Vzdělání:
 Università degli studi di Catania, Italy (Master's degree) Fields of study: English and Spanish languages and literature, Italian for foreigners, linguistics. I have gained my language skills through different study experiences abroad in England( language course with INPDAP), Spain (TANDEM Escuela Internacional Madrid) and Greece (Erasmus exchange program).
Zkušenosti s výukou:
 As teacher i undertook different experiences in kindergarden and primary schools. I get experience as traductor of texts and translator's familiarity with the subtitling process. Moreover, after my personal experience in the «A. Diaz-A.Manzoni» nursery school of Catania, I wrote a dissertation on the acquisition of the LS to children during their infancy and on the new studies on teaching languages and linguistic theories from 1960 onwards.
Co mě baví:
 I am a very friendly, optimistic and broad- minded person. My greatest passion is ballet but I love travelling, meeting new people and learning about different cultures. Learning about other cultures stimulates your mind and forces you to think in new ways.
Ilona


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠVÉDŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Skandinávská studia (Mgr.), Pedagogické asistentství anglického jazyka (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Učím anglický jazyk na základní škole. Mám zkušenosti s individuální i skupinovou výukou anglického i švédského jazyka. Strávila jsem čtvrt roku pracovně ve Spojených státech. Mám státní zkoušku z AJ (úroveň C1).
Co mě baví:
 Ve volném čase ráda sportuji (tanec, plavání). Učím se cizí jazyky a zdokonaluji se v těch, které již znám. Mezi mé záliby také patří cestování a ráda se setkávám s novými lidmi.
Iva


Co učím:
 ITALŠTINA
Vzdělání:
 Conservatorio di Santa Cecilia, Řím; Masarykova univerzita, obor: DPS Italský jazyk a literatura; Jazykový certifikát CILS úroveň C2.
Zkušenosti s výukou:
 V Itálii jsem žila trvale po dobu šesti let, díky tomu jsem měla možnost poznat italský jazyk a italskou kulturu opravdu do hloubky. V roce 2007 jsem získala jazykový certifikát CILS úroveň C2. Od roku 2008 tlumočím a vyučuji, mám zkušenost s individuální i skupinovou výukou.
Co mě baví:
 Zpěv (ten je mou další profesí). Volný čas trávím s rodinou, ráda chodím do divadla, do kina na zajímavé filmy, relaxuji u četby, procházkami v přírodě a mým velkým koníčkem je vaření (i konzumace )italské kuchyně.
Iva Z


Co učím:
 ANGLIČTINA, FRANCOUZŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, mezifakultní dvojoborové studium Hospodářská politika a Francouzský jazyk pro hospodářskou a administrativní činnost (Bc).
Zkušenosti s výukou:
 Mám zkušenosti s individuální výukou jazyků a díky mému čtyřletému působení v mezinárodní firmě, kde jsem každý den pracovala současně v angličtině i ve francouzštině, mohu kromě obecného jazyka předat i odborné znalosti obou jazyků, zvláště z oblasti obchodu, administrativy a IT.
Co mě baví:
 Ve volném čase se věnuji mým třem životním vášním, kterými jsou cizí jazyky, cestování, tanec – především latinskoamerické tance, literární tvorba.
Jana


Co učím:
 RUŠTINA, CZECH LANGUAGE, POLŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Ruský jazyk a literatura (magisterský studijní program), Ruský jazyk a literatura, Český jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Mám zkušenosti s individuální, skupinovou i firemní výukou, včetně denního pomaturitního studia a konverzačních hodin. Připravuji studenty na složení zkoušek a certifikátů, spolupracovala jsem při vývoji česko-polského slovníku. Jako rodilá mluvčí polštiny se zabývám korekturou textů a komerčními překlady, tlumočením pro firmy a na veletrzích v ČR i v Polsku. Nahrávám zvukové materiály pro klienty. V roce 2006 jsem absolvovala stipendijní pobyt v Bělorusku.
Co mě baví:
 Nejraději cestuji, chodím do přírody, tančím a relaxuji u dobrého filmu.
Johanna


Co učím:
 FRANCOUZŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova Univerzita (Filozofická fakulta): obor učitelství estetické výchovy (Mgr), Masarykova Univerzita (Pedagogická fakulta): obor hudební výchova (Erasmus), Université de Strasbourg: obor hudební vědy (Bc). Masarykova Univerzita (faculté des arts) professeur d’esthétique pour les lycées (master), Masarykova Univerzita (faculté d’éducation) échange Erasmus dans le département d’éducation musicale, Université de Strasbourg, musicologie (licence)
Zkušenosti s výukou:
 Je suis française et j’ai étudié à Strasbourg (musicologie). En septembre, je vais continuer mon master ici à Brno à l’université Masaryk. En 2019, j’ai travaillé pendant un mois au Gymnazium Matyáše Lercha comme professeure de Français. Enseigner le français dans un lycée tchèque m’a d’ailleurs beaucoup plu ! Avec les élèves, j’ai surtout fait des cours de conversations et de la préparation aux épreuves orales. En classe, j’ai également fait diverses activités avec les élèves (exercices de vocabulaire, conjugaison, tests d’écoute...). J’ai aussi essayé d’apprendre aux élèves des chansons françaises pendant l’heure d’éducation musicale. J’aime beaucoup Brno et la République tchèque, c’est pour cela que j’ai quitté la France pour faire une année d’Erasmus à la faculté d’éducation de l’Université Masaryk. J’ai alors découvert le fonctionnement de l’école tchèque et j’ai pu aussi mieux comprendre comment enseigner. En décembre, j’ai donné des cours particuliers de français et en Mars, j’ai réalisé un stage (en ligne) au Gymnazium Křenová, j’ai alors préparé pour les élèves des tests de grammaire, conjugaison et vocabulaire pendant le confinement. Zkušenosti s výukou : Jsem rodilý mluvčí a studovala jsem hudební vědy ve Francii. Od září pokračuji ve studiu v v Brně na MU. V roce 2019 jsem pracovala jako učitelka francouzského jazyka na Gymnáziu Matyáše Lercha a učit francouzského jazyka se mi moc líbilo! Se studenty jsem hlavně dělala konverzace i připravu na ústní zkoušku. Ve třídě jsem taky udělala různé cvičení (slovní zásoba, poslechový test, časování, dialog ...) . Naučila jsem taky studentům francouzské písničky ve výuce hudební výchovy. Doučovala jsem Francouzštinu v prosinci a v březnu byla jsem na praxi (on-line) na Gymnázium Křenová, připravila jsem různé cvičení (gramatika, lexikum, časování) pro studenty během karantény.
Co mě baví:
 hudba, zpěv, opera, divadlo, cestování a určitě ráda učím! La musique, le chant, l’opéra, le théâtre, voyager et bien - sûr j’adore enseigner!
Juan Carlos


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA, JAPONŠTINA, CZECH LANGUAGE
Vzdělání:
 Universidad de Cádiz, Licenciado en Lingüística. Masaryková univerzita, Erasmus program. UIBE, CATTI program, Beijing, China.
Zkušenosti s výukou:
 Despite my studies being focused on languages I have worked since beginning 2008 as a Spanish, English and Japanese teacher or tutor. In my first year I taught at Masaryk University. In Czech Republic, i have taught in many language schools. In China i have taught Spanish and English to kids (even 3 years old kids) and adults. I can also speak a decent Czech :)
Co mě baví:
 I want to teach not only languages but their way of thinking. Understanding the culture is understanding the language. I enjoy teaching, i have been doing it for 12 years. I am a calm person who likes conversation a let people show themselves at their own rythm. I can also push if needed. . Every conversation topic is welcome, What do you like to talk about? I like traveling, reading, games, films and also martial arts like kung fu or taiji.. Do you want to learn, study and have fun at the same time? !Nos vemos!
Kateřina


Co učím:
 CHORVATŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, bakalářské studium, obor Chorvatský jazyk a literatura.
Zkušenosti s výukou:
 Ráda bych předávala nabité zkušenosti ze studia chorvatského jazyka, každoročních pobytů v Chorvatsku a konverzací s rodilými mluvčími všem zájemcům o tento krásný jazyk, kterým nevadí, že s výukou právě začínám. O to více nadšení pro výuku však mohu studentům nabídnout.
Co mě baví:
 Celý život se zajímám o hudbu, hraji na několik hudebních nástrojů. Ráda tančím a miluji folklor a vše kolem něj. Studuji i různé další cizí jazyky a zajímám se o gastronomii nejen českou, ale i zahraniční.
Klaudia


Co učím:
 ČÍNŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, odbor: Kultúrne štúdiá Číny (Bc.), ročný študijný pobyt na Soochow University v Suzhou. Certifikát HSK 5 (úroveň C1).
Zkušenosti s výukou:
 S čínštinou prichádzam aktívne do styku už štyri roky, počas štúdia v ČĽR som absolvovala intenzívny kurz čínskeho jazyka, vlastním jazykový certifikát HSK 5 (úroveň C1 podľa Európskeho referenčného rámca), venujem sa individuálnemu a skupinovému doučovaniu čínštiny.
Co mě baví:
 (nielen) čínske umenie a architektúra, cestovanie, knihy, prírodné vedy, hudba
Linda


Co učím:
 ŠPANĚLŠTINA, PORTUGALŠTINA, BRAZILSKÁ PORT.
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Portugalský jazyk a literatura (Mgr.), Španělský jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Skupinová a individuální výuka ve firmách, jazykových školách a na vysoké škole. Jsem vedoucí kroužku španělštiny na základní škole; spoluautorkou Portugalsko-českého a česko-portugalského slovníku, dále Portugalsko-českého a česko-portugalského kapesního slovníku a Gramatiky současné portugalštiny. V roce 2008 jsem absolvovala studijní pobyt v Coimbře a v letech 2010-2011 v Portu.
Co mě baví:
 Ve volném čase ráda cestuji, sportuji a relaxuji u čtení knížek ve španělštině a portugalštině.
Mariia


Co učím:
 ANGLIČTINA, RUŠTINA
Vzdělání:
 Státní institut ruského jazyka A. S. Puškina, Rusko, obor: výuka ruštiny jako cizího jazyka. Masarykova Univerzita, obor: Anglický jazyk a literatura.
Zkušenosti s výukou:
 Skupinové a individuální výuce ruštiny se věnuju třetí rok. Absolvovala jsem kurz "Asistence při výuce ruštiny na univerzitě", po ukončení kterého jsem pracovala v Centru jazykového vzdělání Masarykovy univerzity. Co se týče individuální výuky, mám praxi s různými studenty: jak s dětmi, tak i s dospělými, jak s Česky, tak i Anglicky mluvícími. Snažím se vytvořit přátelskou a důvěrnou atmosféru. Мне нравится помогать студентам добиться их целей: сдать экзамен, повысить уровень знания грамматики или просто улучшить разговорные навыки. Я и сама люблю изучать языки, поэтому верю, что учебу можно сделать приятной и увлекательной.
Co mě baví:
 Cestování, hudba, filmy, seriály, komiksy, poezie, asijská kultura, jídlo a vaření.
Markéta


Co učím:
 RUŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Překladatelství ruského jazyka (Mgr.), Lektorství ruského jazyka (Bc.), Žurnalistika (Bc.). Absolvovala jsem půlroční studijní stáž na Státní polární akademii v Petrohradu.
Zkušenosti s výukou:
 Ruský jazyk vyučuji v rámci firemních, individuálních a skupinových kurzů. Mám zkušenost i s výukou přes Skype. Hodiny ruštiny se snažím maximálně přizpůsobit potřebám studentů. Kromě učebnicových témat pracuji s aktuálními novinovými články a reportážemi. Během studia na VŠ jsem také individuálně doučovala ruské studenty češtinu.
Co mě baví:
 Svůj volný čas ráda trávím s přáteli u šálku kávy a na procházce s pejskem. Mimo jiné mě baví vzdělávat se, dozvídat se nové informace a zajímavosti, o které se ráda podělím se svými studenty. Dále často chodím za kulturou, především do divadla – miluji balet. Mým velkým koníčkem je cestování. Ze sportu mě baví jóga, turistika a lyžování.
Miguel


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 I studied at Universidad de Zaragoza, in Spain, for three years and one year at Masaryk University during my Erasmus. My fields of study are Education and English. Teaching experience: I have taught individual lessons in Spanish during my studies in Spain and English conversation lessons in Brno. Estudié durante tres años en la Universidad de Zaragoza, en España, y durante un año en la Universidad de Masaryk mientras estaba de Erasmus. Mis estudios se centran en Educación e Inglés.
Zkušenosti s výukou:
 I have taught individual lessons in Spanish during my studies in Spain and English conversation lessons in Brno. He impartido clases individuales en español durante mis estudios en España y clases de conversación en inglés en la escuela Heureka, en Brno.
Co mě baví:
 I love meeting people and traveling because it is a great way to discover the world as its best and grow as a person. My other passions are communication, sports and songwriting. Me encanta conocer gente y viajar porque es una manera de descubrir todo lo que el mundo ofrece y crecer como persona. Mis otras pasiones son la comunicación, los deportes y la música.
Michaela


Co učím:
 RUŠTINA, CZECH LANGUAGE
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, Filozofická fakulta, obor Učitelství ruského jazyka a literatury pro SŠ (Mgr.); Ruský jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Výuce se věnuji již několik let, mám zkušenosti jak s individuální, tak skupinovou výukou různých pokročilostí, vedu i firemní jazykové kurzy. Absolvovala jsem studijní stáže na Běloruské státní univerzitě v Minsku, na Státní univerzitě N. I. Lobačevského v Nižním Novgorodě a na Petrohradské státní univerzitě v Petrohradu.
Co mě baví:
 Cizí jazyky, ruská literatura, kočky, pěší turistika a samozřejmě výuka.
Monika R


Co učím:
 ANGLIČTINA, JAPONŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Japanistika (Bc.), Japanese Language Proficiency Test (JLPT) – úroveň N2 (pokročilý). Certificate in Advanced English (CAE) - certifikát pro jazykovou úroveň C1.
Zkušenosti s výukou:
 Již od střední školy se věnuji doučování anglického jazyka. Spolu s nástupem na vysokou školu jsem začala doučovat i japonský jazyk, a to jak individuálně, tak skupinově. Doučuji osobně i prostřednictvím Skype. V rámci výuky zohledňuji individuální potřeby studentů a mým cílem je, aby hodiny byly zábavné a zároveň co nejefektivnější.
Co mě baví:
 Kreslení, čtení knih, sledování japonských a korejských seriálů.
Olga


Co učím:
 NORŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obor Norský jazyk a literatura (magisterský studijní program), Norský jazyk a literatura (Bc.), semestrální pobyt na Universitetet i Agder v Kristiansandu
Zkušenosti s výukou:
 Při studiu jsem ve volném čase individuálně doučovala anglický i norský jazyk a asi nejvíce jsem se naučila při svém semestrálním pobytu na univerzitě v Kristiansandu. Norsko zbožňuji, pokaždé se tam ráda vracím a své zkušenosti a nadšení ráda předávám. Vždy zohledňuji preference klientů a snažím se jim výuku “ušít na míru,” aby byli spokojení. Na každou hodinu se připravuji tak, aby byla výuka zábavná a zároveň aby se student naučil co nejvíce, například mě velmi baví vymýšlet vtipná slovní spojení a věty k efektivnímu zapamatování gramatiky. Proto preferuji výuku osobně, jsem však zvyklá pracovat i v on-line prostředí.
Co mě baví:
 Ve volném čase se věnuji kreativní činnosti, maluji, pletu, vyšívám a mám moc ráda svoji zahrádku plnou rajčat a paprik. Velmi ráda také čtu, především skandinávskou a populárně naučnou literaturu.
Püren


Co učím:
 ANGLIČTINA, TUREČTINA
Vzdělání:
 Çanakkale Onsekiz Mart University – Sociology (Bachelor degree); Mendel University – Regional Development (Master's degree); Çanakkale Onsekiz Mart University – Pedagogy Program; American Cultural Association Turkey branch – English Language Certificate
Zkušenosti s výukou:
 I have started teaching English and Turkish in 2018 after I moved to The Czech Republic. I enjoy teaching my mother tongue and I have been giving individual lessons to foreigners who want to learn Turkish for the last two years. At the same time, I do English conversation lessons with young learners of different levels. I am happy to offer them creative lessons in this enjoyable journey of language learning.
Co mě baví:
 Travelling, discovering new kinds of music, yoga, taking photos are some of the things I enjoy the most in life. Reading about art and science and trying to learn about new cultures are among my other interests.
Sofia


Co učím:
 RUŠTINA
Vzdělání:
 Iževská státní universita M. T. Kalašnikova, Rusko; Obor: Public Relations (Mgr.). VUT v Brně, Program Erasmus -Business Management.
Zkušenosti s výukou:
 Jsem kreativní a komunikativní rodila mluvčí. Mám praxí s individuální, skupinovou i firemní výukou ruského jazyka, perfektní znalost gramatiky, mluveného slova a ruských reálií. Rada se přizpůsobím vašim požadavkům a připravím zajímavé a interaktivní hodiny pro studenty, pracující a doučovaní dětí.
Co mě baví:
 Malovaní, sport a výuka ruštiny. Ve volném čase ráda cestuji, poznávám kultury a tradice různých zemí. Ráda tancuji a chodím do divadla.
Zuzana M


Co učím:
 ŘEČTINA
Vzdělání:
 Masarykova Univerzita, obory: Mediteránní studia (magisterský studijní program), Mediteránní studia (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Po úspěšném absolvování bakalářského studijního programu jsem minulé léto absolvovala měsíční studijní pobyt na Aristotelově Univerzitě v Soluni. Další, především metodické kurzy výuky novořečtiny mě v nejbližší době čekají. Během studia se věnuji i invidividuální výuce a doučování řečtiny a španělštiny, ze které mám od roku 2012 certifikát DELE Intermedio. Řečtině se věnuji mnoho let a velmi ráda s ostatními sdílím svoji vášeň jak pro tento jazyk, tak i pro zemi jako takovou.
Co mě baví:
 Cizí jazyky, zpěv, knihy, káva, jídlo, fitness, jóga.
Zuzana Š


Co učím:
 CZECH LANGUAGE, UKRAJINŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Ukrajinský jazyk a literatura, Hudební věda (Mgr.)
Zkušenosti s výukou:
 S pedagogickou činností jsem začala v roce 2010. Jako lektorka češtiny pro cizince učím skupinové i individuální kurzy, pro úplné začátečníky vedu úvodní lekce v angličtině, němčině a ukrajinštině. Právě na ukrajinsky hovořící se specializuji, mým cílem je výuka na základě společných rysů češtiny a ukrajinštiny, ale také poukázání na konkrétní specifika a rozdílnosti, s nimiž se ukrajinští mluvčí v češtině nejčastěji setkávají. V současné době působím jako doktorandka na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity, kde také přednáším.
Co mě baví:
 Moje práce, moji přátelé, cestování po Ukrajině, vaření, deskové hry, šaliny :)
Martina F


Co učím:
 NORŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Norský jazyk a literatura (Mgr.), Lingvistika (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Spolupracuji s jazykovými školami nebo učím zájemce, kteří si mě najdou, nebo se s nimi prostě někde potkám. V Norsku jsem strávila skoro polovinu celého vysokoškolského studia a teď tu bydlím, takže vám budu mávat z Trondheimu!
Co mě baví:
 Během dlouhých letních měsíců, kdy čekám na sníh, abych mohla vyrazit na běžky, čtu, běhám, poslouchám hudbu a pracuju. Zbytek si povíme norsky!
Jana P


Co učím:
 ANGLIČTINA, CZECH LANGUAGE
Vzdělání:
 Jihočeská univerzita, obor: Učitelství anglického a českého jazyka (Mgr.), Masarykova univerzita, obor: Psychologie (Mgr.), krátkodobé jazykové pobyty v Oxfordu a Dublinu.
Zkušenosti s výukou:
 Výuka angličtiny na základní a střední škole, v jazykových kurzech pro děti i dospělé, obchodní angličtina, čeština pro cizince, výuka psychologie pro manažery na VOŠ.
Co mě baví:
 Jazyky, knihy, cestování, deskové hry.
Lucie


Co učím:
 ŘEČTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita: Mediteránní studia + Literární komparatistika (Mgr.) Během studia jsem se zúčastnila několika pobytů v zahraničí: 5měsíční studijní pobyt Erasmus+ (Soluň, Řecko), měsíční kurz novořeckého jazyka (Nicosia, Kypr), 6týdenní kurz novořeckého jazyka (Athény, Řecko), 3týdenní kurz anglického jazyka (Brighton, Velká Británie).
Zkušenosti s výukou:
 Zkušenosti s individuální výukou anglického a novořeckého jazyka.
Co mě baví:
 Cestování, cizí jazyky, tanec, jóga.
Klára


Co učím:
 ITALŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Italský jazyk a literatura (Mgr.), Mediteránní studia (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 S výukou italštiny mám dlouholeté zkušenosti. Učím všechny úrovně od úplných začátečníků po VŠ studenty italštiny. Důraz kladu především na běžnou konverzaci a schopnost se v Itálii co nejdříve dorozumět. Připravím vás na jazykové zkoušky (přijímací testy, maturita, CILS). V Itálii jsem dvakrát absolvovala semestrální stáže (studijní i pracovní).
Co mě baví:
 Cestování, literatura, jazyky
Francesco


Co učím:
 ITALŠTINA
Vzdělání:
 Software programming at I.T.C. Sandro Botticelli of Rome.
Zkušenosti s výukou:
 Italian for foreigners for beginners, intermediate, and advanced speakers. I also teach online lessons.
Co mě baví:
 I am a really joyfull person that wants to discover new things everyday. I am talkative and I love to travel, take pictures, play sports, listening to music and my greatest passion is cinema.
Michaela


Co učím:
 ANGLIČTINA, NĚMČINA
Vzdělání:
 Technická univerzita Liberec, Magisterský studijní program Učitelství pro 2. stupeň Zš, AJ-NJ. Specializace v pedagogice: AJ-NJ se zaměřením na vzdělávání (Bc.) Půlroční studijní pobyt ve Freiburgu v Německu. Účast na letních jazykových školách od programů DAAD a AKTION.
Zkušenosti s výukou:
 Individuální a skupinová výuka němčiny, dětská skupinová výuka němčiny a angličtiny v jazykové škole v Liberci. Absolvování pedagogických praxí na ZŠ. Díky účastem na letních jazykových kurzech v Lipsku a Českých Budějovicích se prohloubil můj zájem o cizí jazyk němčinu. V rámci stipendijního programu od českého a saského ministerstva školství sbírám zkušenosti jako asistentka ve výuce českého jazyka na příhraničních školách v Sasku.
Co mě baví:
 Odpočinek v přírodě. Rekreační sportování – country tanec, jízda na kole, běh. Starost o psa. Rodina. Poznávání kultury (divadlo, hudba, cizí jazyky, zvyky,…).
Joe


Co učím:
 ANGLIČTINA
Vzdělání:
 The University of Phoenix, Field of study - Business Communication, International Business affairs, and Negotiations. Wyoming Technical Institute - Advanced Automotive Technology, Engine management systems, Power flow Technology, Hydraulics, Service management. ESL certification. Bachelor's Degree, Technical Degree.
Zkušenosti s výukou:
 I'm a native speaker from California and I have been teaching a wide range of English fields. Business, technical, general English, certificate preparation KET, PET, FCE, etc. Audio dubbings, written text corrections, technical manuals, and interpreting business negotiations. In addition, I spend my summers participating in children's summer camps and further educating pedagogical workers in teaching seminars.
Co mě baví:
 I enjoy sports, american football, fishing, hunting, traveling, and the culinary arts.

Copyright © 2016 Jazykon / Jazykové kurzy a výuka