Jsme největším jazykovým portálem on-line výuky v České republice a na Slovensku. Vyberte si z aktuální nabídky jazyků a on-line kurzů!

Seznamte se s týmem našich lektorů. Nabízíme vám zkušenosti, profesionalitu, přátelský přístup a nadšení pro věc.
NEBOJTE SE ON-LINE VÝUKY
S JAZYKONEM JE TO SNADNÉ
  Žádná registrace
  Žádné přihlašování
  Žádná instalace programů
Adéla S


Co učím:
 FINŠTINA, LITEVŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Baltistika (magisterský studijní program), Baltistika (Bc.); Lektorství anglického jazyka (bakalářský studijní program).
Zkušenosti s výukou:
 Ve Finsku jsem strávila celkově dva akademické roky, jeden rok v Oulu a jeden rok v Tampere, oba v rámci studijního programu Erasmus. Také jsem se zúčastnila dvou letních škol ve Finsku v Turku. Během těchto pobytů jsem se setkala s výbornými učiteli a získala spoustu materiálu, který bych ráda sdílela dál. V Oulu jsem pravidelně navštěvovala Café lingua, kde jsem mimo jiné doučovala cizince finštinu. U nás učím finštinu v rámci individuálních, skupinových a firemních kurzů.
Co mě baví:
 Zajímám se o Finsko a severské země celkově, ráda cestuji, hlavně na sever, ale občas se i vydám jiným směrem. Ráda čtu, hlavně severskou literaturu. Velmi mě baví studovat jazyky. Zajímám se také o motorsport a příležitostně píši články pro motoristické webové stránky.
Aleksandra


Co učím:
 ANGLIČTINA, RUŠTINA
Vzdělání:
 Komsomolsk on Amure State Technical University, Russia. Field of study: BA in Linguistics and Translation (5 year degree course) in English and French.
Zkušenosti s výukou:
 I have a higher education and experience in teaching and translating. But this is not the main thing! The main thing is that my students feel comfortable and easy with me. I was teaching various age groups one-to-one and in small groups. Russian and English languages have been my favorite subjects since school. I like to help people and see my impact in the development of their communication skills. Я открытый и общительный человек. Носитель русского языка с лингвистическим образованием и глубоким пониманием русской культуры. Буду рада практиковать с вами и разговорную речь, и грамматику. На занятиях ориентируюсь на то, с какой целью вы учите язык. И стараюсь сделать уроки максимально интересными.
Co mě baví:
 Knitting and meanwhile watching historical documentaries. Dancing (jazz-modern). DJ-ing. I like to get new impressions and inspiration from travelling.
Alexander


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 Universitat de Vic - Universitat Central de Catalunya. Field of study: Mechatronics engineering, Science and Technology Faculty. I have also lived and studied abroad twice in Iceland: Tækniskólinn (Electronics and Icelandic for foreigners) and Brno, Czech Republic: VUT (Erasmus + programme).
Zkušenosti s výukou:
 Despite my studies being focused in engineering, I have worked since beginning 2018 as English teacher or tutor and in 2019 as Spanish teacher as well. My first year I taught all levels from beginner (A1) to intermediate-advance (B2) and all ages, from 5 years old to 18 years old and beyond. During 2019 I started teaching Spanish in Brno, Czech Republic through conversational methodology.
Co mě baví:
 To be able to share my thoughts and ideas among the rest of the people around me. That is one of the reasons I enjoy teaching, because it is a way of knowing and hearing new stories and experiencies and I get to help the students to improve the way they express themselves in the new language. I am a very talkative guy so I "push" others to practice, practice and practice by telling me about them. This made me into a great listener. I can talk about ANYTHING, however I am interested in technology news, culture learning (and traveling of course), cooking, nature and sports. Other topics are always welcome: sciencie, dance, pop culture, health, politics, taboo topics (I love those), TV shows, movies, music, games... YOU NAME IT! :D
Alžbeta


Co učím:
 ŠVÉDŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obor: Skandinávská studia (magisterský studijní program), Skandinávská studia (Bc.); Letní jazykový kurz - Ålsta folkhögskola, Fränsta (Švédsko).
Zkušenosti s výukou:
 Popri štúdiu švédčiny sa venujem výuke švédskeho jazyka v rôzne veľkých skupinách. Okrem učenia v jazykových kurzoch mám skúsenosti s firemnou výukou, s asistovaním a praxou v univerzitnej výuke, a švédčinu tiež učím v rámci individuálnych hodín a konverzácií.
Co mě baví:
 Rada cestujem, lyžujem, spoznávam a rozprávam. Mám rada cudzie jazyky, skeče, divadlo, hudbu a tiež filmové a knižné biografie.
Artur


Co učím:
 ANGLIČTINA, JAPONŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obor: Japanistika
Zkušenosti s výukou:
 Již od střední školy vyučuji anglický jazyk a dnes ho spolu s jazykem japonským vyučuji individuálně, skupinově i online. Absolvoval jsem roční studijní program intenzivní výuky japonštiny univerzity Ritsumeikan v Kjótě, kde jsem měl možnost si tento jazyk osvojit i s jeho sociálně-kulturními náležitostmi a je to pro mne zkušenost, ze které dodnes čerpám.
Co mě baví:
 Četba, sport, tradiční japonská umění, věda, historie.
Elisa


Co učím:
 ITALŠTINA
Vzdělání:
 Magisterské studium oboru Evropské a mimoevropské jazyky a literatury (se zaměřením na češtinu a ruštinu), tři semestry v kabinetu Čeština pro cizince na Masarykově univerzitě, pobyt v Moskvě na Lomonosově univerzitě. Sono laureata in lingue e letterature europee ed extraeuropee (russo e ceco); ho anche frequentato tre semestri presso la cattedra di Lingua ceca per stranieri all’università Masaryk e uno stage presso l’università Lomonosov di Mosca.
Zkušenosti s výukou:
 Výuce jazyků se věnuji dlouhodobě, už od střední školy doučuji angličtinu, později na univerzitě ruštinu, češtinu a samozřejmě italštinu. Vzhledem k tomu, že se ráda učím cizí jazyky, dokáži se so dobře vžít do potřeb studentů a pomáhat jim s pochopením italské gramatiky a s problémy, se kterými se během studia setkávají. Ho cominciato a dare ripetizioni di inglese già quando ero al liceo, per poi aiutare gli studenti in difficoltà con il russo e il ceco sia privatamente, sia nell’ambito di un progetto di tirocinio universitario. Grazie alla mia conoscenza della lingua ceca e al fatto che io stessa mi diverto a studiare le lingue più diverse (ora è il turno dell’ungherese e del georgiano) riesco a rendermi conto quali sono gli ostacoli grammaticali che può incontrare un parlante ceco nello studio dell’italiano.
Co mě baví:
 Literatura a poezie, hudba, lidé, jazyky a cestování. Letteratura e poesia, musica, le persone, viaggiare e imparare le lingue.
Hanka


Co učím:
 ŘEČTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Novořecký jazyk a literatura (Mgr.), Klasický řecký jazyk a litratura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Od roku 2007 výuka moderní i klasické řečtiny v jazykových školách i na Masarykově univerzitě, komerční překlady, stipendijní pobyty v Řecku (Erasmus, Uranis, IMCHA).
Co mě baví:
 Cestování, cizí jazyky, humoristická literatura, četba.
Chiara


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA, ITALŠTINA
Vzdělání:
 Università degli studi di Catania, Italy (Master's degree) Fields of study: English and Spanish languages and literature, Italian for foreigners, linguistics. I have gained my language skills through different study experiences abroad in England( language course with INPDAP), Spain (TANDEM Escuela Internacional Madrid) and Greece (Erasmus exchange program).
Zkušenosti s výukou:
 As teacher i undertook different experiences in kindergarden and primary schools. I get experience as traductor of texts and translator's familiarity with the subtitling process. Moreover, after my personal experience in the «A. Diaz-A.Manzoni» nursery school of Catania, I wrote a dissertation on the acquisition of the LS to children during their infancy and on the new studies on teaching languages and linguistic theories from 1960 onwards.
Co mě baví:
 I am a very friendly, optimistic and broad- minded person. My greatest passion is ballet but I love travelling, meeting new people and learning about different cultures. Learning about other cultures stimulates your mind and forces you to think in new ways.
Iva


Co učím:
 ITALŠTINA
Vzdělání:
 Conservatorio di Santa Cecilia, Řím; Masarykova univerzita, obor: DPS Italský jazyk a literatura; Jazykový certifikát CILS úroveň C2.
Zkušenosti s výukou:
 V Itálii jsem žila trvale po dobu šesti let, díky tomu jsem měla možnost poznat italský jazyk a italskou kulturu opravdu do hloubky. V roce 2007 jsem získala jazykový certifikát CILS úroveň C2. Od roku 2008 tlumočím a vyučuji, mám zkušenost s individuální i skupinovou výukou.
Co mě baví:
 Zpěv (ten je mou další profesí). Volný čas trávím s rodinou, ráda chodím do divadla, do kina na zajímavé filmy, relaxuji u četby, procházkami v přírodě a mým velkým koníčkem je vaření (i konzumace )italské kuchyně.
Jana


Co učím:
 RUŠTINA, CZECH LANGUAGE, POLŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Ruský jazyk a literatura (magisterský studijní program), Ruský jazyk a literatura, Český jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Mám zkušenosti s individuální, skupinovou i firemní výukou, včetně denního pomaturitního studia a konverzačních hodin. Připravuji studenty na složení zkoušek a certifikátů, spolupracovala jsem při vývoji česko-polského slovníku. Jako rodilá mluvčí polštiny se zabývám korekturou textů a komerčními překlady, tlumočením pro firmy a na veletrzích v ČR i v Polsku. Nahrávám zvukové materiály pro klienty. V roce 2006 jsem absolvovala stipendijní pobyt v Bělorusku.
Co mě baví:
 Nejraději cestuji, chodím do přírody, tančím a relaxuji u dobrého filmu.
Klaudia


Co učím:
 ČÍNŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, odbor: Kultúrne štúdiá Číny (Bc.), ročný študijný pobyt na Soochow University v Suzhou. Certifikát HSK 5 (úroveň C1).
Zkušenosti s výukou:
 S čínštinou prichádzam aktívne do styku už štyri roky, počas štúdia v ČĽR som absolvovala intenzívny kurz čínskeho jazyka, vlastním jazykový certifikát HSK 5 (úroveň C1 podľa Európskeho referenčného rámca), venujem sa individuálnemu a skupinovému doučovaniu čínštiny.
Co mě baví:
 (nielen) čínske umenie a architektúra, cestovanie, knihy, prírodné vedy, hudba
Linda


Co učím:
 ŠPANĚLŠTINA, PORTUGALŠTINA, BRAZILSKÁ PORT.
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Portugalský jazyk a literatura (Mgr.), Španělský jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Skupinová a individuální výuka ve firmách, jazykových školách a na vysoké škole. Jsem vedoucí kroužku španělštiny na základní škole; spoluautorkou Portugalsko-českého a česko-portugalského slovníku, dále Portugalsko-českého a česko-portugalského kapesního slovníku a Gramatiky současné portugalštiny. V roce 2008 jsem absolvovala studijní pobyt v Coimbře a v letech 2010-2011 v Portu.
Co mě baví:
 Ve volném čase ráda cestuji, sportuji a relaxuji u čtení knížek ve španělštině a portugalštině.
Lucie M


Co učím:
 ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Učitelství španělského jazyka a literatury pro střední školy (magisterský studijní program); Španělský jazyk a literatura (Bc.).
Zkušenosti s výukou:
 Úspěšně jsem absolvovala bakalářské studium španělské filologie. Díky programu Erasmus+ jsem absolvovala 5 měsíců studia na univerzitě v Madridu, což považuji za skvělou zkušenost. Momentálně pokračuji s magisterským studiem španělského jazyka s pedagogickým zaměřením. Věnuji se individuální výuce, skupinovým kurzům a překládám.
Co mě baví:
 Baví mě studium cizích jazyků, cestování a celkově poznávání různých kultur (i když Španělsko je samozřejmě srdcová záležitost). Ve volném čase si ráda zacvičím, zajdu do kina, nebo jen tak posedím s přáteli. Mám moc ráda dobré jídlo, takže ráda vařím i peču a zkouším nové recepty, nejraději ty, které jsem si přivezla ze zahraničí.
Magda


Co učím:
 ANGLIČTINA
Vzdělání:
 Masarykova Univerzita, obor: Anglický jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Už od studia na vysoké škole se věnuji jak skupinovému, tak individuálnímu doučování dospělých i dětí. Pomáhám připravovat se na zkoušky z anglického jazyka na vysoké škole a mezinárodně uznávané jazykové zkoušky, ale věnuji se i doučování konverzace či gramatiky. Strávila jsem čtvrt roku pracovním pobytem v USA i Velké Británii a zaměřuji se také na právnickou angličtinu.
Co mě baví:
 Cestování, literatura, reálie anglofonních zemí, tenis, in-line bruslení.
Markéta


Co učím:
 RUŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Překladatelství ruského jazyka (Mgr.), Lektorství ruského jazyka (Bc.), Žurnalistika (Bc.). Absolvovala jsem půlroční studijní stáž na Státní polární akademii v Petrohradu.
Zkušenosti s výukou:
 Ruský jazyk vyučuji v rámci firemních, individuálních a skupinových kurzů. Mám zkušenost i s výukou přes Skype. Hodiny ruštiny se snažím maximálně přizpůsobit potřebám studentů. Kromě učebnicových témat pracuji s aktuálními novinovými články a reportážemi. Během studia na VŠ jsem také individuálně doučovala ruské studenty češtinu.
Co mě baví:
 Svůj volný čas ráda trávím s přáteli u šálku kávy a na procházce s pejskem. Mimo jiné mě baví vzdělávat se, dozvídat se nové informace a zajímavosti, o které se ráda podělím se svými studenty. Dále často chodím za kulturou, především do divadla – miluji balet. Mým velkým koníčkem je cestování. Ze sportu mě baví jóga, turistika a lyžování.
Miguel


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 I studied at Universidad de Zaragoza, in Spain, for three years and one year at Masaryk University during my Erasmus. My fields of study are Education and English. Teaching experience: I have taught individual lessons in Spanish during my studies in Spain and English conversation lessons in Brno. Estudié durante tres años en la Universidad de Zaragoza, en España, y durante un año en la Universidad de Masaryk mientras estaba de Erasmus. Mis estudios se centran en Educación e Inglés.
Zkušenosti s výukou:
 I have taught individual lessons in Spanish during my studies in Spain and English conversation lessons in Brno. He impartido clases individuales en español durante mis estudios en España y clases de conversación en inglés en la escuela Heureka, en Brno.
Co mě baví:
 I love meeting people and traveling because it is a great way to discover the world as its best and grow as a person. My other passions are communication, sports and songwriting. Me encanta conocer gente y viajar porque es una manera de descubrir todo lo que el mundo ofrece y crecer como persona. Mis otras pasiones son la comunicación, los deportes y la música.
Michaela


Co učím:
 RUŠTINA, CZECH LANGUAGE
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, Filozofická fakulta, obor Učitelství ruského jazyka a literatury pro SŠ (Mgr.); Ruský jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Výuce se věnuji již několik let, mám zkušenosti jak s individuální, tak skupinovou výukou různých pokročilostí, vedu i firemní jazykové kurzy. Absolvovala jsem studijní stáže na Běloruské státní univerzitě v Minsku, na Státní univerzitě N. I. Lobačevského v Nižním Novgorodě a na Petrohradské státní univerzitě v Petrohradu.
Co mě baví:
 Cizí jazyky, ruská literatura, kočky, pěší turistika a samozřejmě výuka.
Monika R


Co učím:
 ANGLIČTINA, JAPONŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Japanistika (Bc.), Japanese Language Proficiency Test (JLPT) – úroveň N2 (pokročilý). Certificate in Advanced English (CAE) - certifikát pro jazykovou úroveň C1.
Zkušenosti s výukou:
 Již od střední školy se věnuji doučování anglického jazyka. Spolu s nástupem na vysokou školu jsem začala doučovat i japonský jazyk, a to jak individuálně, tak skupinově. Doučuji osobně i prostřednictvím Skype. V rámci výuky zohledňuji individuální potřeby studentů a mým cílem je, aby hodiny byly zábavné a zároveň co nejefektivnější.
Co mě baví:
 Kreslení, čtení knih, sledování japonských a korejských seriálů.
Nina


Co učím:
 ČÍNŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obor: Kulturní studia Číny (magisterský studijní program), Kulturní studia Číny, Mezinárodní vztahy (Bc.). Roční studijní pobyt na BLCU v Pekingu, semestrální studijní pobyt na HENU v Kaifengu (ČLR).
Zkušenosti s výukou:
 Individuální výuka čínštiny v Brně, individuální výuka anglické gramatiky a konverzace s čínskými studenty, skupinová výuka angličtiny na střední škole v Číně. Mezinárodní certifikace z čínštiny HSK 5 (úroveň C1).
Co mě baví:
 Čínská kultura starověká i moderní, čínská filozofie, stanování ve volné přírodě.
Petra


Co učím:
 FINŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Baltistika (magisterský studijní program), Baltistika (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Individuální i skupinové výuce finštiny se věnuju třetím rokem. V rámci programu Erasmus jsem byla na ročním výměnném pobytu na univerzitě v Tampere, absolvovala jsem letní jazykový kurz v Jyväskyle a dvě pracovní stáže v městečkách Kuhmo a Pudasjärvi. Můj poslední delší pobyt ve Finsku se týkal sběru materiálu k diplomové práci na univerzitě v Oulu.
Co mě baví:
 Jsem nadšený volejbalista, ale mám ráda i jiné sporty, např. in-line brusle, běžky, běh, powerjógu, příležitostně windsurfing. Mám ráda cestování, ať už po Čechách nebo ve světě, a pokud zrovna nikde nepochoduju, alespoň spřádám plány, kam vyrazím příště. Také ráda něco tvořím, kreslím a vyrábím, ale na to mám (tak jak to bohužel bývá) méně času, než bych chtěla. A co by to bylo za finštináře bez řádného nadšení pro Finsko a sever vůbec.
Sofia


Co učím:
 RUŠTINA
Vzdělání:
 Iževská státní universita M. T. Kalašnikova, Rusko; Obor: Public Relations (Mgr.). VUT v Brně, Program Erasmus -Business Management.
Zkušenosti s výukou:
 Jsem kreativní a komunikativní rodila mluvčí. Mám praxí s individuální, skupinovou i firemní výukou ruského jazyka, perfektní znalost gramatiky, mluveného slova a ruských reálií. Rada se přizpůsobím vašim požadavkům a připravím zajímavé a interaktivní hodiny pro studenty, pracující a doučovaní dětí.
Co mě baví:
 Malovaní, sport a výuka ruštiny. Ve volném čase ráda cestuji, poznávám kultury a tradice různých zemí. Ráda tancuji a chodím do divadla.
Zuzana M


Co učím:
 ŘEČTINA
Vzdělání:
 Masarykova Univerzita, obory: Mediteránní studia (magisterský studijní program), Mediteránní studia (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Po úspěšném absolvování bakalářského studijního programu jsem minulé léto absolvovala měsíční studijní pobyt na Aristotelově Univerzitě v Soluni. Další, především metodické kurzy výuky novořečtiny mě v nejbližší době čekají. Během studia se věnuji i invidividuální výuce a doučování řečtiny a španělštiny, ze které mám od roku 2012 certifikát DELE Intermedio. Řečtině se věnuji mnoho let a velmi ráda s ostatními sdílím svoji vášeň jak pro tento jazyk, tak i pro zemi jako takovou.
Co mě baví:
 Cizí jazyky, zpěv, knihy, káva, jídlo, fitness, jóga.
Zuzana Š


Co učím:
 CZECH LANGUAGE, UKRAJINŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Ukrajinský jazyk a literatura, Hudební věda (Mgr.)
Zkušenosti s výukou:
 S pedagogickou činností jsem začala v roce 2010. Jako lektorka češtiny pro cizince učím skupinové i individuální kurzy, pro úplné začátečníky vedu úvodní lekce v angličtině, němčině a ukrajinštině. Právě na ukrajinsky hovořící se specializuji, mým cílem je výuka na základě společných rysů češtiny a ukrajinštiny, ale také poukázání na konkrétní specifika a rozdílnosti, s nimiž se ukrajinští mluvčí v češtině nejčastěji setkávají. V současné době působím jako doktorandka na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity, kde také přednáším.
Co mě baví:
 Moje práce, moji přátelé, cestování po Ukrajině, vaření, deskové hry, šaliny :)
Martina F


Co učím:
 NORŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Norský jazyk a literatura (Mgr.), Lingvistika (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Spolupracuji s jazykovými školami nebo učím zájemce, kteří si mě najdou, nebo se s nimi prostě někde potkám. V Norsku jsem strávila skoro polovinu celého vysokoškolského studia a teď tu bydlím, takže vám budu mávat z Trondheimu!
Co mě baví:
 Během dlouhých letních měsíců, kdy čekám na sníh, abych mohla vyrazit na běžky, čtu, běhám, poslouchám hudbu a pracuju. Zbytek si povíme norsky!
Jana P


Co učím:
 ANGLIČTINA, CZECH LANGUAGE
Vzdělání:
 Jihočeská univerzita, obor: Učitelství anglického a českého jazyka (Mgr.), Masarykova univerzita, obor: Psychologie (Mgr.), krátkodobé jazykové pobyty v Oxfordu a Dublinu.
Zkušenosti s výukou:
 Výuka angličtiny na základní a střední škole, v jazykových kurzech pro děti i dospělé, obchodní angličtina, čeština pro cizince, výuka psychologie pro manažery na VOŠ.
Co mě baví:
 Jazyky, knihy, cestování, deskové hry.
Lucie


Co učím:
 ŘEČTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita: Mediteránní studia + Literární komparatistika (Mgr.) Během studia jsem se zúčastnila několika pobytů v zahraničí: 5měsíční studijní pobyt Erasmus+ (Soluň, Řecko), měsíční kurz novořeckého jazyka (Nicosia, Kypr), 6týdenní kurz novořeckého jazyka (Athény, Řecko), 3týdenní kurz anglického jazyka (Brighton, Velká Británie).
Zkušenosti s výukou:
 Zkušenosti s individuální výukou anglického a novořeckého jazyka.
Co mě baví:
 Cestování, cizí jazyky, tanec, jóga.
Klára


Co učím:
 ITALŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Italský jazyk a literatura (Mgr.), Mediteránní studia (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 S výukou italštiny mám dlouholeté zkušenosti. Učím všechny úrovně od úplných začátečníků po VŠ studenty italštiny. Důraz kladu především na běžnou konverzaci a schopnost se v Itálii co nejdříve dorozumět. Připravím vás na jazykové zkoušky (přijímací testy, maturita, CILS). V Itálii jsem dvakrát absolvovala semestrální stáže (studijní i pracovní).
Co mě baví:
 Cestování, literatura, jazyky
Francesco


Co učím:
 ITALŠTINA
Vzdělání:
 Software programming at I.T.C. Sandro Botticelli of Rome.
Zkušenosti s výukou:
 Italian for foreigners for beginners, intermediate, and advanced speakers. I also teach online lessons.
Co mě baví:
 I am a really joyfull person that wants to discover new things everyday. I am talkative and I love to travel, take pictures, play sports, listening to music and my greatest passion is cinema.
Michaela


Co učím:
 ANGLIČTINA, NĚMČINA
Vzdělání:
 Technická univerzita Liberec, Magisterský studijní program Učitelství pro 2. stupeň Zš, AJ-NJ. Specializace v pedagogice: AJ-NJ se zaměřením na vzdělávání (Bc.) Půlroční studijní pobyt ve Freiburgu v Německu. Účast na letních jazykových školách od programů DAAD a AKTION.
Zkušenosti s výukou:
 Individuální a skupinová výuka němčiny, dětská skupinová výuka němčiny a angličtiny v jazykové škole v Liberci. Absolvování pedagogických praxí na ZŠ. Díky účastem na letních jazykových kurzech v Lipsku a Českých Budějovicích se prohloubil můj zájem o cizí jazyk němčinu. V rámci stipendijního programu od českého a saského ministerstva školství sbírám zkušenosti jako asistentka ve výuce českého jazyka na příhraničních školách v Sasku.
Co mě baví:
 Odpočinek v přírodě. Rekreační sportování – country tanec, jízda na kole, běh. Starost o psa. Rodina. Poznávání kultury (divadlo, hudba, cizí jazyky, zvyky,…).
Marie


Co učím:
 FINŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obor: Baltistika (Bc.), Univerzita v Turku (Turun yliopisto), obor: Finština a jí příbuzné jazyky (Suomen ja sen sukukielten maisteriohjelma = magisterský studijní program)
Zkušenosti s výukou:
 Ve Finsku momentálně žiji již druhým rokem. Ještě během studií na Masarykově univerzitě jsem strávila půl roku na univerzitě v Turku v rámci programu Erasmus a ve stejném městě jsem pak absolvovala i letní jazykovou školu. Od začátku studia v Turku vedu takzvané „finské večery“, které pomáhají cizincům žijícím ve Finsku zbavit se strachu z mluvení. Během léta jsem navíc vedla intensivní jazykový kurz finštiny pro začátečníky, kde jsme se kromě výuky gramatiky a slovní zásoby zaměřili i na finskou kulturu a historii.
Co mě baví:
 Velice ráda cestuji a ruku v ruce s cestováním jde i můj zájem o gastronomii. Věřím totiž, že nejlépe se lze s novou kulturou seznámit právě přes jídlo. Dále se zajímám o historii, literaturu, architekturu, design a hudbu. Právě hudba, a to ta metalová, mě ke studiu finštiny přivedla jako první.

Copyright © 2016 Jazykon / Jazykové kurzy a výuka