Jsme největším jazykovým portálem on-line výuky v České republice a na Slovensku. Vyberte si z aktuální nabídky jazyků a on-line kurzů!

Seznamte se s týmem našich lektorů. Nabízíme vám zkušenosti, profesionalitu, přátelský přístup a nadšení pro věc.
NEBOJTE SE ON-LINE VÝUKY
S JAZYKONEM JE TO SNADNÉ
  Žádná registrace
  Žádné přihlašování
  Žádná instalace programů
Adéla S


Co učím:
 FINŠTINA, LITEVŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Baltistika (magisterský studijní program), Baltistika (Bc.); Lektorství anglického jazyka (bakalářský studijní program).
Zkušenosti s výukou:
 Ve Finsku jsem strávila celkově dva akademické roky, jeden rok v Oulu a jeden rok v Tampere, oba v rámci studijního programu Erasmus. Také jsem se zúčastnila dvou letních škol ve Finsku v Turku. Během těchto pobytů jsem se setkala s výbornými učiteli a získala spoustu materiálu, který bych ráda sdílela dál. V Oulu jsem pravidelně navštěvovala Café lingua, kde jsem mimo jiné doučovala cizince finštinu. U nás učím finštinu v rámci individuálních, skupinových a firemních kurzů.
Co mě baví:
 Zajímám se o Finsko a severské země celkově, ráda cestuji, hlavně na sever, ale občas se i vydám jiným směrem. Ráda čtu, hlavně severskou literaturu. Velmi mě baví studovat jazyky. Zajímám se také o motorsport a příležitostně píši články pro motoristické webové stránky.
Alžbeta


Co učím:
 ŠVÉDŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obor: Skandinávská studia (magisterský studijní program), Skandinávská studia (Bc.); Letní jazykový kurz - Ålsta folkhögskola, Fränsta (Švédsko).
Zkušenosti s výukou:
 Popri štúdiu švédčiny sa venujem výuke švédskeho jazyka v rôzne veľkých skupinách. Okrem učenia v jazykových kurzoch mám skúsenosti s firemnou výukou, s asistovaním a praxou v univerzitnej výuke, a švédčinu tiež učím v rámci individuálnych hodín a konverzácií.
Co mě baví:
 Rada cestujem, lyžujem, spoznávam a rozprávam. Mám rada cudzie jazyky, skeče, divadlo, hudbu a tiež filmové a knižné biografie.
Artur


Co učím:
 ANGLIČTINA, JAPONŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obor: Japanistika
Zkušenosti s výukou:
 Již od střední školy vyučuji anglický jazyk a dnes ho spolu s jazykem japonským vyučuji individuálně, skupinově i online. Absolvoval jsem roční studijní program intenzivní výuky japonštiny univerzity Ritsumeikan v Kjótě, kde jsem měl možnost si tento jazyk osvojit i s jeho sociálně-kulturními náležitostmi a je to pro mne zkušenost, ze které dodnes čerpám.
Co mě baví:
 Četba, sport, tradiční japonská umění, věda, historie.
Diana


Co učím:
 ANGLIČTINA, LITEVŠTINA
Vzdělání:
 TEFL certifikát (Teaching English as a Foreign Language); Vilnius University, obor: Sociologie (Bc); Sociology Jysvaskyla University, Finland
Zkušenosti s výukou:
 Jako rodilá mluvčí se věnuji výuce litevštiny v individuálních, skupinových a firemních kurzech. Mám také zkušenosti i s doučováním anglického jazyka. Hodně se zajímám o způsoby, jak se co nejefektivněji naučit cizí jazyky. Pouhé drilování gramatiky vás mluvit nenaučí, proto ode mě můžete očekávat důraz na přirozené způsoby učení a využívání mnoha zajímavých autentických materiálů. Sama jsem se naučila anglicky, rusky i česky, takže se s vámi ráda podělím, jak se jazyk co nejlépe a nejrychleji naučit.
Co mě baví:
 Metody výuky jazyků a alternativního vzdělávání, cestování a poznávání jiných kultur a lidí, četba.
Dominika F


Co učím:
 ČÍNŠTINA
Vzdělání:
 Univerzita Palackého v Olomouci, obor: Čínská a anglická filologie (magisterský studijní program), Čínská a anglická filologie (Bc.); absolvovala jsem roční studium na Lijiang Teachers College v Číně
Zkušenosti s výukou:
 Zkušenosti s individuální výukou čínského jazyka s českými začátečníky, dále i anglického jazyka se začátečníky čínskými, vlastním certifikát HSK 5 (mezinárodní zkouška z čínštiny na úrovni C1 podle Evropského referenčního rámce), věnuji se také překladům a tlumočení z čínštiny.
Co mě baví:
 Čínština a čínská kultura, výuka, četba, cestování po zapadlých koutech Číny, plavání, posezení s přáteli.
Dorota


Co učím:
 NĚMČINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Německý jazyk a literatura (magisterský studijní program), Německý jazyk a literatura, Anglický jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Počas štúdia som sa venovala individuálnej výuke nemeckého jazyka a absolvovala mesačný jazykový kurz v Interkulturelle Bildung Hamburg e.V. V lete 2015 som sa vrátila z ročnej pracovnej stáže v Rakúsku, kde som si zaobstarala jazykový certifikát Österreichisches Sprachdiplom Zertifikat C1.
Co mě baví:
 Jazyky, čítanie, kreslenie, plávanie
Erika


Co učím:
 ŠPANĚLŠTINA, NORŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Norský jazyk a literatura, Španělský jazyk a literatura (magisterský studijní program). Norský jazyk a literatura, Španělský jazyk a literatura (Bc.). Počas môjho štúdia som absolvovala viacero zahraničných pobytov, a to na univerzite v Oviede (Španielsko), v poľskom Gdańsku, na univerzite v Osle a posledne v portugalskom Lisabone. Okrem toho som absolvovala intenzívne letné kurzy v Nórsku, a to v Osle (ukončený certifikátom Trinn IV) a v Lillehammeri. Okrem toho som získala certifikát zo španielčiny DELE na úrovni C2.
Zkušenosti s výukou:
 Výuke sa venujem tretím rokom, vyučujem individuálne a v skupinách, taktiež cez skype.
Co mě baví:
 Cestovanie, výlety, vo voľnom čase rada siahnem po dobrej knihe, zacvičím si, alebo len trávim čas s priateľmi a rodinou.
Hanka


Co učím:
 ŘEČTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Novořecký jazyk a literatura (Mgr.), Klasický řecký jazyk a litratura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Od roku 2007 výuka moderní i klasické řečtiny v jazykových školách i na Masarykově univerzitě, komerční překlady, stipendijní pobyty v Řecku (Erasmus, Uranis, IMCHA).
Co mě baví:
 Cestování, cizí jazyky, humoristická literatura, četba.
Ian


Co učím:
 ANGLIČTINA
Vzdělání:
 CELTA qualification in teaching English. B.A Humanities Greenwich University and Charles University, Prague.
Zkušenosti s výukou:
 I have been teaching in The Czech Republic since 2010. I teach all types of courses, from individuals to small groups. Lessons can be business English, public courses with specialist books or general conversation. I often use authentic material, which often make lessons more interesting and topical. I also like to have a relaxed and fun environment whilst teaching.
Co mě baví:
 I love travelling and seeing new places, both abroad and in Czech Republic. I love trying new food and drinking specialist beers.
Ilona


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠVÉDŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Skandinávská studia (Mgr.), Pedagogické asistentství anglického jazyka (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Učím anglický jazyk na základní škole. Mám zkušenosti s individuální i skupinovou výukou anglického i švédského jazyka. Strávila jsem čtvrt roku pracovně ve Spojených státech. Mám státní zkoušku z AJ (úroveň C1).
Co mě baví:
 Ve volném čase ráda sportuji (tanec, plavání). Učím se cizí jazyky a zdokonaluji se v těch, které již znám. Mezi mé záliby také patří cestování a ráda se setkávám s novými lidmi.
Iva


Co učím:
 ITALŠTINA
Vzdělání:
 Conservatorio di Santa Cecilia, Řím; Masarykova univerzita, obor: DPS Italský jazyk a literatura; Jazykový certifikát CILS úroveň C2.
Zkušenosti s výukou:
 V Itálii jsem žila trvale po dobu šesti let, díky tomu jsem měla možnost poznat italský jazyk a italskou kulturu opravdu do hloubky. V roce 2007 jsem získala jazykový certifikát CILS úroveň C2. Od roku 2008 tlumočím a vyučuji, mám zkušenost s individuální i skupinovou výukou.
Co mě baví:
 Zpěv (ten je mou další profesí). Volný čas trávím s rodinou, ráda chodím do divadla, do kina na zajímavé filmy, relaxuji u četby, procházkami v přírodě a mým velkým koníčkem je vaření (i konzumace )italské kuchyně.
Jamie


Co učím:
 ANGLIČTINA
Vzdělání:
 Steps to success, Teacher course, British Council, NVQ Level 3 in retail operations management, GCSES grades A – C including Maths and English
Zkušenosti s výukou:
 I have been teaching English in the Czech Republic since 2012. I have experience of teaching general English lessons, in-company courses, one-to-one business lessons and conversation classes. I have expanded my knowledge of teaching methodology, lesson planning and assessment. I focus on communicative and learner-centred teaching. I try new methods and use different resources.
Co mě baví:
 I enjoy learning new teaching methods, travelling, meeting new people, sports, reading and trying new food.
Jana


Co učím:
 RUŠTINA, CZECH LANGUAGE, POLŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Ruský jazyk a literatura (magisterský studijní program), Ruský jazyk a literatura, Český jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Mám zkušenosti s individuální, skupinovou i firemní výukou, včetně denního pomaturitního studia a konverzačních hodin. Připravuji studenty na složení zkoušek a certifikátů, spolupracovala jsem při vývoji česko-polského slovníku. Jako rodilá mluvčí polštiny se zabývám korekturou textů a komerčními překlady, tlumočením pro firmy a na veletrzích v ČR i v Polsku. Nahrávám zvukové materiály pro klienty. V roce 2006 jsem absolvovala stipendijní pobyt v Bělorusku.
Co mě baví:
 Nejraději cestuji, chodím do přírody, tančím a relaxuji u dobrého filmu.
Klaudia


Co učím:
 ČÍNŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, odbor: Kultúrne štúdiá Číny (Bc.), ročný študijný pobyt na Soochow University v Suzhou. Certifikát HSK 5 (úroveň C1).
Zkušenosti s výukou:
 S čínštinou prichádzam aktívne do styku už štyri roky, počas štúdia v ČĽR som absolvovala intenzívny kurz čínskeho jazyka, vlastním jazykový certifikát HSK 5 (úroveň C1 podľa Európskeho referenčného rámca), venujem sa individuálnemu a skupinovému doučovaniu čínštiny.
Co mě baví:
 (nielen) čínske umenie a architektúra, cestovanie, knihy, prírodné vedy, hudba
Kristýna K


Co učím:
 ŘEČTINA, TUREČTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Novořecký jazyk a literatura (Mgr.), Balkanistika (Mgr.)
Zkušenosti s výukou:
 Od roku 2013 výuka moderní rečtiny a turečtiny v jazykových školách a na Masarykově univerzitě, komerční překlady, stipendijní pobyty v Řecku (IMCHA, URANIS), Turecku (METU, Maltepe University) i jinde.
Co mě baví:
 Cestování, lingvistika, filmy, bikram joga.
Lenka


Co učím:
 ITALŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Italský jazyk a literatura (magisterský studijní program); Italský jazyk a literatura (Bc.).
Zkušenosti s výukou:
 Věnuji se individuálním kurzům italského jazyka, konverzaci a přípravě studentů na přijímací zkoušky na VŠ a na mezinárodní certifikát CILS. Absolvovala jsem studijní a pracovní stáž na Università Ca' Foscari v Benátkách a poté jsem několik let pobývala na severu Itálie. Dále se věnuji překladům a tlumočení jak z českého tak italského jazyka.
Co mě baví:
 Cestování, jazyky, sport.
Linda


Co učím:
 ŠPANĚLŠTINA, PORTUGALŠTINA, BRAZILSKÁ PORT.
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Portugalský jazyk a literatura (Mgr.), Španělský jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Skupinová a individuální výuka ve firmách, jazykových školách a na vysoké škole. Jsem vedoucí kroužku španělštiny na základní škole; spoluautorkou Portugalsko-českého a česko-portugalského slovníku, dále Portugalsko-českého a česko-portugalského kapesního slovníku a Gramatiky současné portugalštiny. V roce 2008 jsem absolvovala studijní pobyt v Coimbře a v letech 2010-2011 v Portu.
Co mě baví:
 Ve volném čase ráda cestuji, sportuji a relaxuji u čtení knížek ve španělštině a portugalštině.
Lucie M


Co učím:
 ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Učitelství španělského jazyka a literatury pro střední školy (magisterský studijní program); Španělský jazyk a literatura (Bc.).
Zkušenosti s výukou:
 Úspěšně jsem absolvovala bakalářské studium španělské filologie. Díky programu Erasmus+ jsem absolvovala 5 měsíců studia na univerzitě v Madridu, což považuji za skvělou zkušenost. Momentálně pokračuji s magisterským studiem španělského jazyka s pedagogickým zaměřením. Věnuji se individuální výuce, skupinovým kurzům a překládám.
Co mě baví:
 Baví mě studium cizích jazyků, cestování a celkově poznávání různých kultur (i když Španělsko je samozřejmě srdcová záležitost). Ve volném čase si ráda zacvičím, zajdu do kina, nebo jen tak posedím s přáteli. Mám moc ráda dobré jídlo, takže ráda vařím i peču a zkouším nové recepty, nejraději ty, které jsem si přivezla ze zahraničí.
Magda


Co učím:
 ANGLIČTINA
Vzdělání:
 Masarykova Univerzita, obor: Anglický jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Už od studia na vysoké škole se věnuji jak skupinovému, tak individuálnímu doučování dospělých i dětí. Pomáhám připravovat se na zkoušky z anglického jazyka na vysoké škole a mezinárodně uznávané jazykové zkoušky, ale věnuji se i doučování konverzace či gramatiky. Strávila jsem čtvrt roku pracovním pobytem v USA i Velké Británii a zaměřuji se také na právnickou angličtinu.
Co mě baví:
 Cestování, literatura, reálie anglofonních zemí, tenis, in-line bruslení.
Mária


Co učím:
 NIZOZEMŠTINA
Vzdělání:
 Marykova univerzita, obory: Nizozemský jazyk a literatura (magisterský studijní program), Nizozemský jazyk a literatura (Bc.). Certifikáty: CNaVT - Profiel Toeristische en Informele Taalvaardigheid (PTIT); CNaVT - Profiel Maatschappelijke Taalvaardigheid (PMT); CNaVT - Profiel Taalvaardigheid Hoger Onderwijs (PTHO).
Zkušenosti s výukou:
 Popri štúdiu sa venujem individuálnej a skupinovej výučbe holandského jazyka. Mám skúsenosti s výučbou dospelých aj detí. S týmto jazykom a kultúrou som v každodennom kontakte. Od roku 2009 do roku 2015 som pracovne strávila každé leto v Holandskom meste Utrecht.
Co mě baví:
 K mojim záľubám patrí hudba a spev, spievam v študentskom švédskom zbore a v komornom zbore SIST. Ďalej ma samozrejme bavia cudzie jazyky a literatúra, najmä fantasy. Najradšej ale trávim čas s mojou rodinou. Spolu s nimi sa venujem veteránom, hlavne oprave a jazdeniu na predvojnových motocykloch.
Markéta


Co učím:
 RUŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Překladatelství ruského jazyka (Mgr.), Lektorství ruského jazyka (Bc.), Žurnalistika (Bc.). Absolvovala jsem půlroční studijní stáž na Státní polární akademii v Petrohradu.
Zkušenosti s výukou:
 Ruský jazyk vyučuji v rámci firemních, individuálních a skupinových kurzů. Mám zkušenost i s výukou přes Skype. Hodiny ruštiny se snažím maximálně přizpůsobit potřebám studentů. Kromě učebnicových témat pracuji s aktuálními novinovými články a reportážemi. Během studia na VŠ jsem také individuálně doučovala ruské studenty češtinu.
Co mě baví:
 Svůj volný čas ráda trávím s přáteli u šálku kávy a na procházce s pejskem. Mimo jiné mě baví vzdělávat se, dozvídat se nové informace a zajímavosti, o které se ráda podělím se svými studenty. Dále často chodím za kulturou, především do divadla – miluji balet. Mým velkým koníčkem je cestování. Ze sportu mě baví jóga, turistika a lyžování.
Martin


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA, FRANCOUZŠTINA, NORŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, odbory: Španielsky jazyk a literatúra (Mgr.), Obecná jazykoveda (Mgr.), Nórsky jazyk a literatúra (Bc.), Certifikáty: angličtina – FCE, francúzština – DELF, nórčina – Trinn 3, rumunčina – osvedčenie z letného jazykového kurzu na Univerzite Ovidius v Constanți
Zkušenosti s výukou:
 Individuálna výuka španielčiny a nórčiny, korektúry textov, prekladanie titulkov; študijné stáže: Letná jazyková škola nórskeho jazyka a kultúry v Bergene, program Erasmus+ v Trondheime v Nórsku, Letná jazyková škola rumunského jazyka a kultúry v Constanți
Co mě baví:
 Jazyky a všetko s nimi spojené – od čítania cez cestovanie až po ich učenie (sa). Rád zisťujem, čo sa deje vo svete a môcť si prečítať novinky z tej ktorej krajiny v jej jazyku považujem sa obrovskú výhodu. Okrem praktického využitia sa akýkoľvek cudzí jazyk zíde aj pri maličkostiach, napr. sledovanie filmu bez dabingu alebo milší prístup od ľudí v cudzine. A to stojí za to!
Martina C


Co učím:
 ITALŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Portugalský jazyk a literatura (Bc.); Mediteránní studia (Bc.); Literární komparatistika (Mgr.)
Zkušenosti s výukou:
 Věnuji se individuálním a skupinovým kurzům obecné italštiny, firemním kurzům a kurzům obchodní italštiny, konverzaci a přípravě studentů na mezinárodní certifikát CILS. Absolvovala jsem studijní pobyty ve Florencii, Miláně a Perugii a pracovní stáž na Sardinii. Poslední dva roky se zabývám také překlady z italštiny do češtiny.
Co mě baví:
 Cestování, jazyky, literatura
Michaela


Co učím:
 RUŠTINA, CZECH LANGUAGE
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, Filozofická fakulta, obor Učitelství ruského jazyka a literatury pro SŠ (Mgr.); Ruský jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Výuce se věnuji již několik let, mám zkušenosti jak s individuální, tak skupinovou výukou různých pokročilostí, vedu i firemní jazykové kurzy. Absolvovala jsem studijní stáže na Běloruské státní univerzitě v Minsku, na Státní univerzitě N. I. Lobačevského v Nižním Novgorodě a na Petrohradské státní univerzitě v Petrohradu.
Co mě baví:
 Cizí jazyky, ruská literatura, kočky, pěší turistika a samozřejmě výuka.
Monika


Co učím:
 CZECH LANGUAGE
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Český jazyk a literatura (Mgr.), Učitelství českého jazyka a literatury pro SŠ, Hudební věda, Učitelství estetické výchovy pro SŠ (Mgr.)
Zkušenosti s výukou:
 Český jazyk učím ve skupinových i individuálních kurzech. Ráda vedu konverzační lekce češtiny, ale i výuku zaměřenou na zvládnutí gramatiky. Věnuji se také korekturám českých textů. Kurzy vedu převážně v českém jazyce, ale jsem schopna vyučovat češtinu i v kombinaci s anglickým jazykem.
Co mě baví:
 Hudba, literatura,tanec, příroda.
Monika R


Co učím:
 ANGLIČTINA, JAPONŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Japanistika (Bc.), Japanese Language Proficiency Test (JLPT) – úroveň N2 (pokročilý). Certificate in Advanced English (CAE) - certifikát pro jazykovou úroveň C1.
Zkušenosti s výukou:
 Již od střední školy se věnuji doučování anglického jazyka. Spolu s nástupem na vysokou školu jsem začala doučovat i japonský jazyk, a to jak individuálně, tak skupinově. Doučuji osobně i prostřednictvím Skype. V rámci výuky zohledňuji individuální potřeby studentů a mým cílem je, aby hodiny byly zábavné a zároveň co nejefektivnější.
Co mě baví:
 Kreslení, čtení knih, sledování japonských a korejských seriálů.
Nina


Co učím:
 ČÍNŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obor: Kulturní studia Číny (magisterský studijní program), Kulturní studia Číny, Mezinárodní vztahy (Bc.). Roční studijní pobyt na BLCU v Pekingu, semestrální studijní pobyt na HENU v Kaifengu (ČLR).
Zkušenosti s výukou:
 Individuální výuka čínštiny v Brně, individuální výuka anglické gramatiky a konverzace s čínskými studenty, skupinová výuka angličtiny na střední škole v Číně. Mezinárodní certifikace z čínštiny HSK 5 (úroveň C1).
Co mě baví:
 Čínská kultura starověká i moderní, čínská filozofie, stanování ve volné přírodě.
Olga


Co učím:
 RUŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita: Ruský jazyk a literatura (Mgr.), Nižegorodská státní univerzita N. I. Lobačevského, obory Ruský jazyk a literatura (Bc.).
Zkušenosti s výukou:
 Jsem rodilá mluvčí ruského jazyka, v N. Novgorodu jsem pracovala jako učitelka ruského jazyka a literatury na základní škole, dále jako lektorka ruštiny pro Čechy ve společnosti Volkswagen Group Rus, překládám a tlumočím z češtiny do ruštiny a naopak. V současnosti se aktivně zabývám individuální i skupinovou výukou pro děti a dospělé, učím na vysoké škole v Brně.
Co mě baví:
 Cizí jazyky, cestování, poznávání nového. Ve volném čase ráda čtu, cvičím jógu a chodím do přírody. Mezi mé záliby patří také keramika a fotografování.
Petra


Co učím:
 FINŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Baltistika (magisterský studijní program), Baltistika (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Individuální i skupinové výuce finštiny se věnuju třetím rokem. V rámci programu Erasmus jsem byla na ročním výměnném pobytu na univerzitě v Tampere, absolvovala jsem letní jazykový kurz v Jyväskyle a dvě pracovní stáže v městečkách Kuhmo a Pudasjärvi. Můj poslední delší pobyt ve Finsku se týkal sběru materiálu k diplomové práci na univerzitě v Oulu.
Co mě baví:
 Jsem nadšený volejbalista, ale mám ráda i jiné sporty, např. in-line brusle, běžky, běh, powerjógu, příležitostně windsurfing. Mám ráda cestování, ať už po Čechách nebo ve světě, a pokud zrovna nikde nepochoduju, alespoň spřádám plány, kam vyrazím příště. Také ráda něco tvořím, kreslím a vyrábím, ale na to mám (tak jak to bohužel bývá) méně času, než bych chtěla. A co by to bylo za finštináře bez řádného nadšení pro Finsko a sever vůbec.
Silvia


Co učím:
 RUŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Učitelství ruského jazyka pro základní a jazykové školy, (magisterské studium) , Filologicko-areálová studia (Bc.); v průbehu štúdia som absolvovala 6 mesačnú stáž v Rusku (Tomsk), kde som si zdokonalila svoje jazykové schopnosti na úroveň C1.
Zkušenosti s výukou:
 Behom svojho štúdia som absolvovala trojsemestrálnu prax, kde som učila na základných školách, získala množstvo skúsenosti a materiálov. Venujem sa aj individuálnému a skupinovnému doučovaniu v jazykovej škole Heureka.
Co mě baví:
 Moja vášeň, ktorú vyzdvihujem na prvé miesto je cestovanie, spoznávanie iných kultúr a učeniu sa jazykom. Ďalším mojím koníčkom je oddych, či už v podobe športu (hlavne tanca), alebo strávenia pokojných chvíľ niekde na chate.
Simona


Co učím:
 JAPONŠTINA
Vzdělání:
 Karlova univerzita v Prahe, Filozofická fakulta, obor: Japonské štúdia (naväzujúci magisterský program), Masarykova univerzita v Brne, Pedagogická fakulta, obory: Výtvarná výchova a Vizuálna tvorba so zameraním na vzdelanie (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Po návrate zo študijného pobytu v Japonsku (2013-2014) som nadobudla skúsenosti so skupinový kurzom, individuálnym doučovaním a online kurzom cez Skype. Vlastním certifikát JLPT, úroveň N2.
Co mě baví:
 Japonsko a jeho tradičná a populárna kultúra, štúdium jazykov, hudba a koncerty, umenie, cestovanie po neobvyklých miestach, písanie. Som i členom dobrovoľníckeho tímu, ktorý každý rok organizuje japonský a kórejský kultúrny festival a tiež sa aktívne zapájam ako prednášajúca.
Sofia


Co učím:
 RUŠTINA
Vzdělání:
 Iževská státní universita M. T. Kalašnikova, Rusko; Obor: Public Relations (Mgr.). VUT v Brně, Program Erasmus -Business Management.
Zkušenosti s výukou:
 Jsem kreativní a komunikativní rodila mluvčí. Mám praxí s individuální, skupinovou i firemní výukou ruského jazyka, perfektní znalost gramatiky, mluveného slova a ruských reálií. Rada se přizpůsobím vašim požadavkům a připravím zajímavé a interaktivní hodiny pro studenty, pracující a doučovaní dětí.
Co mě baví:
 Malovaní, sport a výuka ruštiny. Ve volném čase ráda cestuji, poznávám kultury a tradice různých zemí. Ráda tancuji a chodím do divadla.
Soňa


Co učím:
 ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 Universidad de Valencia – Postgraduálny kurz metodiky a didaktiky śpanielčiny ako cudzieho jazyka, Masarykova univerzita, obor Španělský jazyk a literatura (magisterské studium). Počas štúdia som absolvovala semestrálny pobyt v Madride, do ktorého som sa zamilovala a často sa tam vraciam.
Zkušenosti s výukou:
 Španielčinu učím už šiesty rok. V rámci štúdia som mala možnosť robiť stáž v jazykovej škole v Alicante, kde som nielen pracovala v kancelárii, ale aj som si skúsila výuku na vlastnej koži a uvedomila som si, že presne tomuto sa chcem v živote venovať. Odvtedy učím takmer neustále, objavujem nové metódy výuky a rada sa v tejto oblasti sama vzdelávam. Vediem podľa možnosti veľmi interaktívne hodiny, pre študentov pripravujem rôzne projekty a hry. Robím všetko pre to, aby študentov bavila španielčina rovnako, ako mňa.
Co mě baví:
 Rada maľujem a chodím do prírody so psom. V každej voľnej chvíli beriem do ruky háčkovanie alebo knihu. S nadšením objavujem nové kúty Španielska a vraciam sa na tie známe.
Veronika


Co učím:
 NĚMČINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Učitelství pro střední školy (magisterský studijní program), Německý jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Čtvrtým rokem vyučuji v individuálních, skupinových a firemních kurzech. Německý jazyk učím i v rámci denního pomaturitního studia na jazykových školách. Studenty připravuji i na složení zkoušek a certifikátů z němčiny. Absolvovala jsem několik pracovních pobytů v Německu a Rakousku.
Co mě baví:
 Výuka, jazyky, četba, cestování, tanec.
Zuzana K


Co učím:
 ANGLIČTINA, NĚMČINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Učitelství anglického a německého jazyka a literatury pro ZŠ (magisterský studijní program); Pedagogické asistentství anglického a německého jazyka a literatury pro ZŠ (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Během studia se věnuji jak individuální, tak skupinové výuce. Pod jazykovou školou v Praze jsem vyučovala angličtinu i němčinu žáky ZŠ, soukromě pak i dospělé. Také jsem absolvovala pedagogické praxe na ZŠ. Ráda se přizpůsobím Vašim potřebám, požadavkům a stylu učení . Nejdůležitější je pro mne, aby Vás jazyk bavil a mohli jste ho využít v praxi.
Co mě baví:
 Výuka cizího jazyka, nic nemá na ten pocit, když vidíte, jak se vám žák zlepšuje a jak ho to baví. Proto také navštěvuje různé semináře na Pedagogické fakultě, které nabízí různé možnosti, jak výuku zpestřit, udělat ji více praktickou a zábavnou – např. anglické divadlo, dramatická improvizace v AJ, poezie v AJ, používání tabletů a interaktivní tabule ve výuce, Angličtina online, E-learning, řečové dovednosti apod. Baví mě, co studuji a sama ráda komunikuji v cizím jazyce, proto pořádám pod hlavičou ESN Brno různé kulturní akce pro zahraniční studenty a také s nimi komunikuji jako recepční na kolejích. Miluji tanec, obzvláště balet, a ráda se věnuji výtvarné tvorbě.
Zuzana M


Co učím:
 ŘEČTINA
Vzdělání:
 Masarykova Univerzita, obory: Mediteránní studia (magisterský studijní program), Mediteránní studia (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Po úspěšném absolvování bakalářského studijního programu jsem minulé léto absolvovala měsíční studijní pobyt na Aristotelově Univerzitě v Soluni. Další, především metodické kurzy výuky novořečtiny mě v nejbližší době čekají. Během studia se věnuji i invidividuální výuce a doučování řečtiny a španělštiny, ze které mám od roku 2012 certifikát DELE Intermedio. Řečtině se věnuji mnoho let a velmi ráda s ostatními sdílím svoji vášeň jak pro tento jazyk, tak i pro zemi jako takovou.
Co mě baví:
 Cizí jazyky, zpěv, knihy, káva, jídlo, fitness, jóga.
Zuzana Š


Co učím:
 CZECH LANGUAGE, UKRAJINŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Ukrajinský jazyk a literatura, Hudební věda (Mgr.)
Zkušenosti s výukou:
 S pedagogickou činností jsem začala v roce 2010. Jako lektorka češtiny pro cizince učím skupinové i individuální kurzy, pro úplné začátečníky vedu úvodní lekce v angličtině, němčině a ukrajinštině. Právě na ukrajinsky hovořící se specializuji, mým cílem je výuka na základě společných rysů češtiny a ukrajinštiny, ale také poukázání na konkrétní specifika a rozdílnosti, s nimiž se ukrajinští mluvčí v češtině nejčastěji setkávají. V současné době působím jako doktorandka na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity, kde také přednáším.
Co mě baví:
 Moje práce, moji přátelé, cestování po Ukrajině, vaření, deskové hry, šaliny :)
Zuzka


Co učím:
 KOREJŠTINA
Vzdělání:
 Mendelova univerzita v Brně, Fakulta ekonomiky a obchodu, specializace na cestovní ruch
Zkušenosti s výukou:
 Moje najčerstvejšie skúsenosti pochádzajú zo štúdijného pobytu v Južnej Kórei (Kangwon National University, (2014) - Fakulta Medzinárodného obchodu), kde som sa v kórejčine aktívne zdokonaľovala. Kórejčinu som v Kórei doučovala ďalších zahraničných študentov a tiež som učila angličtinu na kórejskej strednej škole. Skúsenosti s doučovaním som nadobudla po skončení strednej školy.
Co mě baví:
 Baví ma cestovanie, štúdium cudzích jazykov a poznávanie cudzích kultúr, zaujímam sa o literatúru a históriu, umenie a architektúru.
Martina F


Co učím:
 NORŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Norský jazyk a literatura (Mgr.), Lingvistika (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Spolupracuji s jazykovými školami nebo učím zájemce, kteří si mě najdou, nebo se s nimi prostě někde potkám. V Norsku jsem strávila skoro polovinu celého vysokoškolského studia a teď tu bydlím, takže vám budu mávat z Trondheimu!
Co mě baví:
 Během dlouhých letních měsíců, kdy čekám na sníh, abych mohla vyrazit na běžky, čtu, běhám, poslouchám hudbu a pracuju. Zbytek si povíme norsky!
Jana P


Co učím:
 ANGLIČTINA, CZECH LANGUAGE
Vzdělání:
 Jihočeská univerzita, obor: Učitelství anglického a českého jazyka (Mgr.), Masarykova univerzita, obor: Psychologie (Mgr.), krátkodobé jazykové pobyty v Oxfordu a Dublinu.
Zkušenosti s výukou:
 Výuka angličtiny na základní a střední škole, v jazykových kurzech pro děti i dospělé, obchodní angličtina, čeština pro cizince, výuka psychologie pro manažery na VOŠ.
Co mě baví:
 Jazyky, knihy, cestování, deskové hry.
Lucie


Co učím:
 ŘEČTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita: Mediteránní studia + Literární komparatistika (Mgr.) Během studia jsem se zúčastnila několika pobytů v zahraničí: 5měsíční studijní pobyt Erasmus+ (Soluň, Řecko), měsíční kurz novořeckého jazyka (Nicosia, Kypr), 6týdenní kurz novořeckého jazyka (Athény, Řecko), 3týdenní kurz anglického jazyka (Brighton, Velká Británie).
Zkušenosti s výukou:
 Zkušenosti s individuální výukou anglického a novořeckého jazyka.
Co mě baví:
 Cestování, cizí jazyky, tanec, jóga.
Klára


Co učím:
 ITALŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Italský jazyk a literatura (Mgr.), Mediteránní studia (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 S výukou italštiny mám dlouholeté zkušenosti. Učím všechny úrovně od úplných začátečníků po VŠ studenty italštiny. Důraz kladu především na běžnou konverzaci a schopnost se v Itálii co nejdříve dorozumět. Připravím vás na jazykové zkoušky (přijímací testy, maturita, CILS). V Itálii jsem dvakrát absolvovala semestrální stáže (studijní i pracovní).
Co mě baví:
 Cestování, literatura, jazyky
Francesco


Co učím:
 ITALŠTINA
Vzdělání:
 Software programming at I.T.C. Sandro Botticelli of Rome.
Zkušenosti s výukou:
 Italian for foreigners for beginners, intermediate, and advanced speakers. I also teach online lessons.
Co mě baví:
 I am a really joyfull person that wants to discover new things everyday. I am talkative and I love to travel, take pictures, play sports, listening to music and my greatest passion is cinema.

Copyright © 2016 Jazykon / Jazykové kurzy a výuka