Jsme největším jazykovým portálem on-line výuky v České republice a na Slovensku. Vyberte si z aktuální nabídky jazyků a on-line kurzů!

NEBOJTE SE ON-LINE VÝUKY
S JAZYKONEM JE TO SNADNÉ
  Žádná registrace
  Žádné přihlašování
  Žádná instalace programů


Jak z testu odhadnout svoji pokročilost?Příklad 1: Uděláte si test s označením Mírná pokročilost 1. Pokud tento test zvládnete bez chyb (nebo na cca 80%), tak to znamená, že jste zvládli učivo na úrovni začátečníků a můžete se bez obav přihlásit do kurzu Mírná pokročilost 1.

Pokud jste zvládli pouze polovinu a méně, bude lepší, když se přihlásíte do kurzu Začátečníků a gramatiku si raději znovu projdete a odstraníte chyby.


Příklad 2: Uděláte si test s označením Mírná pokročilost 4. Pokud tento test zvládnete bez chyb (nebo na cca 80%), tak to znamená, že jste zvládli učivo na úrovni Mírná pokročilost 3 a můžete se bez obav přihlásit do kurzu Mírná pokročilost 4.

Pokud jste zvládli pouze polovinu a méně, bude lepší, když se přihlásíte do kurzu Mírná pokročilost 3 a gramatiku si raději znovu projdete a odstraníte chyby.

!Tyto testy jsou pouze orientační a hodnotí znalost gramatiky daného jazyka. K celkovému posouzení vašich znalostí je potřeba vzít v úvahu i další dovednosti: komunikaci, psaní, čtení, poslech a překlad.!


Copyright © 2016 Jazykon / Jazykové kurzy a výuka