NEJVĚTŠÍ PORTÁL ON-LINE VÝUKY V ČR A NA SLOVENSKU

KOREJŠTINA

ZAČÁTEČNÍCI

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
KoZJ-K1 30. 06 - 01. 09 1 x 2 st 18:40-20:10 20 2 550 Kč
POPIS KURZU
Učebnice: Naše materiály

Tento kurz je vhodný pro studenty, kteří se s korejským jazykem ještě nesetkali. Naučíme vás základy korejské konverzace, čtení a psaní korejských znaků Hangul, které jsou oproti japonštině nebo čínštině o mnoho snazší. Získáte základní slovní zásobu a osvojíte si základní gramatické konstrukce.

Osnovu kurzu budou tvořit vlastní materiály čerpající ze zdrojů kvalitních anglických učebnic korejského jazyka. Jako doplňkové materiály poslouží texty a obrázky zaměřené na poznání korejské kultury. Kromě výše uvedeného budete mít možnost také pracovat se zvukovými nahrávkami pro procvičení slovní zásoby a lepší osvojení jazyka.

Přibližný rozsah znalostí po absolvování kurzu:

Korejská abeceda Hangul, představení se.

Gramatika: přítomný, minulý a budoucí čas, sloveso 'být', 'dělat' a 'chtít', členy označující předmět, podmět a místo, zápory, zpytovací záměna, spojky.

Slovní zásoba: pozdravy, základní osobní informace, konverzace s kamarádem, základní číslovky a sino korejské číslovky, dny v týdnu, názvy zemí, doprava, cestování a jídlo.

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

VĚČNÍ ZAČÁTEČNÍCI (OPAKOVACÍ KURZ)

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
KVZJ 30. 06 - 01. 09 1 x 2 st 17:00-18:30 20 2 550 Kč
POPIS KURZU
Učebnice: Naše materiály

Tento kurz je vhodný pro začínající studenty se základní znalostí korejského jazyka. Vyučovaná látka obsahuje využívání jednoduchých způsobů popisu předmětů a zacházení s nimi. Dále se budeme zabývat gramatikou, která souvisí s úmyslem, plánováním a osobními zážitky.

Osnovu budou tvořit vlastní materiály inspirované kvalitními korejskými učebnicemi. Dále v kurzu využijeme videa, hry a různá cvičení, která pomůžou látku lépe uchopit a použít.

Přibližný rozsah znalostí po absolvování kurzu:

Schopnost popsat zážitků podle našich osobních zkušeností a vyjádření záměrů, zamýšlených činností.

Gramatika: “Mám zkušenost s … “, “jakmile”, “mluvím o… “, zamýšlení činnosti, vyjádření domněnky, vyjádření  pochybnosti o tématu a další…

Slovní zásoba: Rozšířené používání přídavných jmen, poloha předmětu, směr, vlastnosti, charakteristiky, místa, cestování, záliby a koníčky, sociální interakce.

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

Korejština je jazyk, kterým mluví kolem 78 milionů lidí v Jižní a Severní Koreji, ale mluví se jí i v komunitách korejských emigrantů po celém světě (převážně v USA, Austrálii, Kanadě, Japonsku či na Filipínách). K zápisu korejštiny se původně používaly čínské znaky. Dnes se používá převážně korejská abeceda hangul. Jádro slovní zásoby korejštiny je tvořeno původními korejskými slovy, ale kolem 50 % slovní zásoby (hlavně odborná terminologie) je tvořena sinokorejskými výrazy. Mezi korejštinou používanou v Jižní Koreji a v Severní Koreji existují určité rozdíly ve výslovnosti, hláskování, gramatice a slovní zásobě. Naučte se korejský jazyk online!

Korejštinu online vyučujeme v rámci skupinové i individuální výuky. Pro firemní klienty připravujeme speciální online kurzy korejského jazyka na míru.

Vyberte si svůj typ výuky:

  • skupinový kurz korejštiny online
  • individuální kurz korejštiny online
  • firemní kurz korejštiny online
  • prázdninový kurz korejštiny online
NEBOJTE SE ON-LINE VÝUKY
S JAZYKONEM JE TO SNADNÉ
  Žádná registrace
  Žádné přihlašování
  Žádná instalace programů
zjistěte více
JAK ZAČÍT
POTŘEBUJETE PORADIT?

Copyright © 2016 Jazykon / Jazykové kurzy a výuka