NEJVĚTŠÍ PORTÁL ON-LINE VÝUKY V ČR A NA SLOVENSKU

JAPONŠTINA

ZAČÁTEČNÍCI

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
JZJ-K1 21. 09 - 30. 11 1 x 2 čt 18:00-19:30 20 2 850 Kč
POPIS KURZU
Učebnice: Genki 1 a naše materiály

Tento kurz je vhodný pro úplné začátečníky, nebo pro ty, kteří se s japonštinou setkali prostřednictvím  anime, manga, nebo některé jiné formy japonské kultury.  

V prvních hodinách se budeme věnovat dvěma základním japonským abecedám, a to hiraganě a katakaně, které jsou důležitým základem pro další lekce. Dále se naučíte jak se představit, jak vytvářet otázky a záporné věty a zjistíte, jak se v japonštině určuje čas a místo. Ve druhé polovině kurzu přejdeme na minulý čas a nebudou chybět ani slovesa. Osvojíte si základní slovní zásobu, a jako bonus ke každé lekci se naučíte jeden nebo více znaků kandži.

Součástí kurzu jsou jednoduché domácí úkoly, práce s krátkými texty a zvukové nahrávky.

Přibližný rozsah osvojených znalostí po absolvovaní kurzu:

Hiragana a katakana, několik základních znaků kandži

Gramatika: představení, pozdravy a fráze, tvoření otázek, záporu, základní partikuly, určování místa a času, časování sloves, větná skladba, minulý čas

Slovní zásoba: rodina, práce, škola, cestování, číslovky, dny a měsíce

 

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

Japonština je jazyk, který používá cca 130 milionů lidí. Většina žije v Japonsku, část v komunitách emigrantů po celém světě. Systém japonského písma používá  kombinaci čínských znaků (kandži) a dvě fonetické slabičné abecedy (hiragana) a (katakana). Do slovní zásoby byla už od 5. st. přejímána slova z čínštiny, v malém rozsahu též z korejštiny a ainštiny. Od prvních kontaktů s Evropany do japonštiny pronikají i výrazy z evropských jazyků (tzv. gairaigo). Japonština se řadí mezi jazyky s tonálním systémem, kde navzájem kontrastují dva tóny – vysoký a nízký. Naučte se japonský jazyk online!

Japonštinu online vyučujeme v rámci skupinové i individuální výuky. Pro firemní klienty připravujeme speciální online kurzy japonského jazyka na míru.

Vyberte si svůj typ výuky:

  • skupinový kurz japonštiny online
  • individuální kurz japonštiny online
  • firemní kurz japonštiny online
  • prázdninový kurz japonštiny online
NEBOJTE SE ON-LINE VÝUKY
S JAZYKONEM JE TO SNADNÉ
  Žádná registrace
  Žádné přihlašování
  Žádná instalace programů
zjistěte více
JAK ZAČÍT
POTŘEBUJETE PORADIT?

Copyright © 2016 Jazykon / Jazykové kurzy a výuka