NEJVĚTŠÍ PORTÁL ON-LINE VÝUKY V ČR A NA SLOVENSKU

TUREČTINA

ZAČÁTEČNÍCI

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
TZJ-K1 05. 10 - 18. 01 1 x 2 st 18:30-20:00 30 3 450 Kč
POPIS KURZU
Učebnice: Yeni Hitit, Yabancı dilim Türkçe 1 - poskytneme

Kurz je vhodný pro ty, kteří se setkávají s turečtinou poprvé. Klienti se naučí základy turecké konverzace, osvojí si základní slovní zásobu, procvičí si čtení a psaní a naučí se rozumět základním tureckým frázím.

Výuka se bude rámcově opírat především o úvodní lekce učebnice Yeni Hitit a cvičebnice Yabancı dilim Türkçe 1. Další studijní materiály (hry na procvičování slovíček, poslechy písniček apod.) budou použity na základě domluvy s klienty a budou co nejvíce přizpůsobeny jejich individuálním potřebám.

Přibližný rozsah osvojených znalostí po absolvování kurzu:

Gramatika: základní tvary postpozic – lokativ, ablativ, dativ; osobní zájmena; stupňování adjektiv; časování nepravidelného slovesa být; sloveso mít; tvoření záporu a otázky; přítomný čas u ostatních sloves

Slovní zásoba: pozdravy a seznamování; výměna základních osobních informací; názvy měst; zemí a národností; dny v týdnu; určování místa a směru, základní číslovky.

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

Turečtina je turkický jazyk používaný zejména v Turecku, Bulharsku, na Kypru, na území bývalé Osmanské říše a je také jazykem několika milionů imigrantů v zemích EU. Osmanská turečtina používala výhradně turecké osmanské písmo až do roku 1928, kdy byla zavedena latinka. V Turecku a v turecké části rozděleného Kypru je turečtina úředním jazykem. Turecky však mluví i mnoho menšin po celém světě. Turecká abeceda sestává z 29 písmen. Některá písmena (Â, Ç, Ğ, I, İ, Î, Ö, Ş, Û a Ü) byla upravena tak, aby odpovídala fonetickým potřebám jazyka. Naučte se turecký jazyk online!

Turečtinu online vyučujeme v rámci skupinové i individuální výuky. Pro firemní klienty připravujeme speciální online kurzy tureckého jazyka na míru.

Vyberte si svůj typ výuky:

  • skupinový kurz turečtiny online
  • individuální kurz turečtiny online
  • firemní kurz turečtiny online
  • prázdninový kurz turečtiny online
NEBOJTE SE ON-LINE VÝUKY
S JAZYKONEM JE TO SNADNÉ
  Žádná registrace
  Žádné přihlašování
  Žádná instalace programů
zjistěte více
JAK ZAČÍT
POTŘEBUJETE PORADIT?

Copyright © 2016 Jazykon / Jazykové kurzy a výuka