NEJVĚTŠÍ PORTÁL ON-LINE VÝUKY V ČR A NA SLOVENSKU

PORTUGALŠTINA

ZAČÁTEČNÍCI

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
POZ-K1 06. 10 - 26. 01 1 x 2 čt 18:00-19:30 30 3 350 Kč
POPIS KURZU
Učebnice: PORTUGALŠTINA

Tento kurz je vhodný pro všechny klienty, kteří se poprvé setkávají s výukou portugalského jazyka. Naučíme Vás základům portugalské konverzace, získáte základní slovní zásobu, procvičíte si čtení, psaní, naučíte se rozumět jednoduchým sdělením v portugalštině.

Základním učebním materiálem bude učebnice Portugalština (od nakl.LEDA), budou probrány lekce 0-4. Kromě toho budete pracovat s dalšími učebnicemi portugalštiny, originálními materiály vytvářenými dle individuálních potřeb účastníků kurzu, krátkými zvukovými nahrávkami, písničkami a hrami určenými k procvičení slovní zásoby i gramatiky.

Přibližný rozsah osvojených znalostí po absolvování kurzu: Portgalština Brno

Gramatika: určitý a neurčitý člen; zájmena; časování pravidelných a nepravidelných sloves v přítomném čase; tvoření a použití přítomného průběhového času.

Slovní zásoba: pozdravy, výměna základních osobních informací, názvy měst, zemí a národností, čísla 1-20.

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

Portugalština (língua portuguesa) spadá mezi západní románské jazyky do iberorománské větve. Portugalština se rozšířila po světě v průběhu 15. a 16. století, když si Portugalsko vytvořilo svou koloniální říši. Je úředním jazykem v Angole, Brazílii, Mosambiku, Portugalsku, Svatém Tomáši a Princově ostrově. Společně s jinými jazyky je úředním jazykem ve Východním Timuru, Macau, Rovníkové Guiney, na Kapverdách, Guineji-Bissau a Rovníkové Guineji. Naučte se portugalský jazyk online!

Portugalštinu online vyučujeme v rámci skupinové i individuální výuky. Pro firemní klienty připravujeme speciální online kurzy portugalského jazyka na míru.

Vyberte si svůj typ výuky:

  • skupinový kurz portugalštiny online
  • individuální kurz portugalštiny online
  • firemní kurz portugalštiny online
  • prázdninový kurz portugalštiny online
NEBOJTE SE ON-LINE VÝUKY
S JAZYKONEM JE TO SNADNÉ
  Žádná registrace
  Žádné přihlašování
  Žádná instalace programů
zjistěte více
JAK ZAČÍT
POTŘEBUJETE PORADIT?

Copyright © 2016 Jazykon / Jazykové kurzy a výuka