NEJVĚTŠÍ PORTÁL ON-LINE VÝUKY V ČR A NA SLOVENSKU

ITALŠTINA

ZAČÁTEČNÍCI

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
IZJ-K1 06. 10 - 26. 01 1 x 2 čt 18:30-20:00 30 3 150 Kč
POPIS KURZU
Učebnice: Italština pro samouky

Tento kurz je vhodný pro studenty, kteří se chtějí seznámit s italským jazykem a osvojit si jeho základy, které pak využijí při svých cestách do zahraničí. Kurz je určen pro začátečníky, není proto nutná předchozí znalost jazyka. V kurzu se naučíme pravidla italské výslovnosti, základní slovní zásobu a základní jednoduchou gramatiku, tak abyste byli schopni jednoduché konverzace v hotelu, baru, v kanceláři, na oslavě apod.

Osnovou kurzu bude učebnice Italština pro samouky a věčné začátečníky. Jedná se o nejmodernější česko-italskou učebnici dostupnou na našem trhu, vydanou v roce 2013, která koresponduje s požadavky moderního studenta jazyků. Probereme lekce 1-6, přičemž poslední lekce je opakovací, tak abyste si mohli být jistí nově nabytými znalostmi.

Přibližný rozsah osvojených znalostí po absolvování kurzu:

Gramatika: sloveso být; sloveso mít; předložky di, in, a; rod a člen podstatných a přídavných jmen, zápor, slovesa první třídy – koncovka – are; množná čísla; vykání, číslovky; spojování předložek se členem.

Slovní zásoba: pozdravy, představování, oslovení, přání, pozvání, konverzace v kavárně, baru, na oslavě, v kanceláři, italská kuchyně, dny v týdnu.

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

Italština je úředním jazykem v Itálii, San Marinu a v částech Švýcarska. Je jedním z oficiálních jazyků ve Vatikánu. Italsky se domluvíte v částech Slovinska a Chorvatska.  Je nezbytným jazykem pro skupiny italských imigrantů v Lucembursku, USA, Venezuele, Brazílii, Argentině, Kanadě a Austrálii. Rozšířena je i na sousední Maltě a také v Albánii.

Naučte se italský jazyk online!

Italštinu online vyučujeme v rámci skupinové i individuální výuky. Pro firemní klienty připravujeme speciální online kurzy italštiny na míru.

Vyberte si svůj typ výuky:

  • skupinový kurz italštiny online
  • individuální kurz italštiny online
  • firemní kurz italštiny online
  • prázdninový kurz italštiny online
NEBOJTE SE ON-LINE VÝUKY
S JAZYKONEM JE TO SNADNÉ
  Žádná registrace
  Žádné přihlašování
  Žádná instalace programů
zjistěte více
JAK ZAČÍT
POTŘEBUJETE PORADIT?

Copyright © 2016 Jazykon / Jazykové kurzy a výuka