NEJVĚTŠÍ PORTÁL ON-LINE VÝUKY V ČR A NA SLOVENSKU

KOREJŠTINA

ZAČÁTEČNÍCI

Kód kurzu Měsíční Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
KOiJ-K1 20. 07 - 31. 07 3 x 2 po-st-pá 9:00-10:30 12 1 350 Kč
POPIS KURZU
Učebnice: Naše materiály

Tento kurz je vhodný pro studenty, kteří se s korejským jazykem ještě nesetkali. Naučíme vás základům korejské konverzace, čtení a psani korejských znaků Hangul. Získáte základní slovní zásobu a osvojíte si důležité gramatické konstrukce.

Osnovu kurzu budou tvořit vlastní materiály čerpající z kvalitních zdrojů anglických učebnic korejského jazyka. Jako doplňkové materiály poslouží texty a obrázky zaměřené na poznávání korejské kultury. Navíc budete mít možnost pracovat se zvukovými nahrávkami pro procvičení slovní zásoby a lepší osvojení jazyka.

Přibližný rozsah osvojených znalostí po absolvování kurzu:

Korejská abeceda Hagul

Gramatika: přítomný a minulý čas, sloveso být a dělat, sloveso chtít, částice označující předmět, podmět a místo, otázky a zápory.

Slovní zásoba: pozdravy, základní osobní informace, konverzace s kamarádem, číslovky základní a sino korejské, dny v týdnu, měsíce, názvy zemí, doprava, cestování.

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

Korejština je jazyk, kterým mluví kolem 78 milionů lidí v Jižní a Severní Koreji, ale mluví se jí i v komunitách korejských emigrantů po celém světě (převážně v USA, Austrálii, Kanadě, Japonsku či na Filipínách). K zápisu korejštiny se původně používaly čínské znaky. Dnes se používá převážně korejská abeceda hangul. Jádro slovní zásoby korejštiny je tvořeno původními korejskými slovy, ale kolem 50 % slovní zásoby (hlavně odborná terminologie) je tvořena sinokorejskými výrazy. Mezi korejštinou používanou v Jižní Koreji a v Severní Koreji existují určité rozdíly ve výslovnosti, hláskování, gramatice a slovní zásobě. Naučte se korejský jazyk online!

Korejštinu online vyučujeme v rámci skupinové i individuální výuky. Pro firemní klienty připravujeme speciální online kurzy korejského jazyka na míru.

Vyberte si svůj typ výuky:

  • skupinový kurz korejštiny online
  • individuální kurz korejštiny online
  • firemní kurz korejštiny online
  • prázdninový kurz korejštiny online
NEBOJTE SE ON-LINE VÝUKY
S JAZYKONEM JE TO SNADNÉ
  Žádná registrace
  Žádné přihlašování
  Žádná instalace programů
zjistěte více
JAK ZAČÍT
POTŘEBUJETE PORADIT?

Copyright © 2016 Jazykon / Jazykové kurzy a výuka