NEJVĚTŠÍ PORTÁL ON-LINE VÝUKY V ČR A NA SLOVENSKU

ŠPANĚLŠTINA

Pro naše firemní partnery jsme připravili nabídku firemního vzdělávání.

Využijte naši online platformu pro vzdělávání vašich zaměstnanců a manažerů. Pořádáme skupinové i individuální online kurzy, takže už nikdy nebudete limitováni přesvědčováním jazykových škol, aby vám do firmy posílaly lektory. Naši lektoři jsou online a připraveni k výuce.

  1. Zaujaly vás výhody a flexibilita online výuky?
  2. Sháníte obtížně lektory k dojíždění do vaší firmy?
  3. Hledáte pro svoji firmu krátkodobý nebo dlouhodobý vzdělávací projekt?
  4. Jste časově vytížení a potřebujete se na rozvrhu domlouvat z týdne na týden?

Pak neváhejte a objednejte si online výuku.

Vyplňte prosím poptávkový formulář nebo nás kontaktujte na čísle: +420 732 460 457. Vaši nezávaznou poptávku zpracujeme, analyzujeme vaše potřeby, připravíme nejvhodnější řešení a zašleme vám cenovou kalkulaci.

Společně s vámi pak doladíme časový plán výuky, organizační detaily a formu průběžné kontroly výuky a pokroku studentů.

Děkujeme

NEBOJTE SE ON-LINE VÝUKY
S JAZYKONEM JE TO SNADNÉ
  Žádná registrace
  Žádné přihlašování
  Žádná instalace programů
zjistěte více
JAK ZAČÍT

LEKTOŘI ONLINE

Linda


Co učím:
 ŠPANĚLŠTINA, PORTUGALŠTINA, BRAZILSKÁ PORT.
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Portugalský jazyk a literatura (Mgr.), Španělský jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Skupinová a individuální výuka ve firmách, jazykových školách a na vysoké škole. Jsem vedoucí kroužku španělštiny na základní škole; spoluautorkou Portugalsko-českého a česko-portugalského slovníku, dále Portugalsko-českého a česko-portugalského kapesního slovníku a Gramatiky současné portugalštiny. V roce 2008 jsem absolvovala studijní pobyt v Coimbře a v letech 2010-2011 v Portu.
Co mě baví:
 Ve volném čase ráda cestuji, sportuji a relaxuji u čtení knížek ve španělštině a portugalštině.
Lucie M


Co učím:
 ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Učitelství španělského jazyka a literatury pro střední školy (magisterský studijní program); Španělský jazyk a literatura (Bc.).
Zkušenosti s výukou:
 Úspěšně jsem absolvovala bakalářské studium španělské filologie. Díky programu Erasmus+ jsem absolvovala 5 měsíců studia na univerzitě v Madridu, což považuji za skvělou zkušenost. Momentálně pokračuji s magisterským studiem španělského jazyka s pedagogickým zaměřením. Věnuji se individuální výuce, skupinovým kurzům a překládám.
Co mě baví:
 Baví mě studium cizích jazyků, cestování a celkově poznávání různých kultur (i když Španělsko je samozřejmě srdcová záležitost). Ve volném čase si ráda zacvičím, zajdu do kina, nebo jen tak posedím s přáteli. Mám moc ráda dobré jídlo, takže ráda vařím i peču a zkouším nové recepty, nejraději ty, které jsem si přivezla ze zahraničí.
Miguel


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 I studied at Universidad de Zaragoza, in Spain, for three years and one year at Masaryk University during my Erasmus. My fields of study are Education and English. Teaching experience: I have taught individual lessons in Spanish during my studies in Spain and English conversation lessons in Brno. Estudié durante tres años en la Universidad de Zaragoza, en España, y durante un año en la Universidad de Masaryk mientras estaba de Erasmus. Mis estudios se centran en Educación e Inglés.
Zkušenosti s výukou:
 I have taught individual lessons in Spanish during my studies in Spain and English conversation lessons in Brno. He impartido clases individuales en español durante mis estudios en España y clases de conversación en inglés en la escuela Heureka, en Brno.
Co mě baví:
 I love meeting people and traveling because it is a great way to discover the world as its best and grow as a person. My other passions are communication, sports and songwriting. Me encanta conocer gente y viajar porque es una manera de descubrir todo lo que el mundo ofrece y crecer como persona. Mis otras pasiones son la comunicación, los deportes y la música.
Alexander


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 Universitat de Vic - Universitat Central de Catalunya. Field of study: Mechatronics engineering, Science and Technology Faculty. I have also lived and studied abroad twice in Iceland: Tækniskólinn (Electronics and Icelandic for foreigners) and Brno, Czech Republic: VUT (Erasmus + programme).
Zkušenosti s výukou:
 Despite my studies being focused in engineering, I have worked since beginning 2018 as English teacher or tutor and in 2019 as Spanish teacher as well. My first year I taught all levels from beginner (A1) to intermediate-advance (B2) and all ages, from 5 years old to 18 years old and beyond. During 2019 I started teaching Spanish in Brno, Czech Republic through conversational methodology.
Co mě baví:
 To be able to share my thoughts and ideas among the rest of the people around me. That is one of the reasons I enjoy teaching, because it is a way of knowing and hearing new stories and experiencies and I get to help the students to improve the way they express themselves in the new language. I am a very talkative guy so I "push" others to practice, practice and practice by telling me about them. This made me into a great listener. I can talk about ANYTHING, however I am interested in technology news, culture learning (and traveling of course), cooking, nature and sports. Other topics are always welcome: sciencie, dance, pop culture, health, politics, taboo topics (I love those), TV shows, movies, music, games... YOU NAME IT! :D
Chiara


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA, ITALŠTINA
Vzdělání:
 Università degli studi di Catania, Italy (Master's degree) Fields of study: English and Spanish languages and literature, Italian for foreigners, linguistics. I have gained my language skills through different study experiences abroad in England( language course with INPDAP), Spain (TANDEM Escuela Internacional Madrid) and Greece (Erasmus exchange program).
Zkušenosti s výukou:
 As teacher i undertook different experiences in kindergarden and primary schools. I get experience as traductor of texts and translator's familiarity with the subtitling process. Moreover, after my personal experience in the «A. Diaz-A.Manzoni» nursery school of Catania, I wrote a dissertation on the acquisition of the LS to children during their infancy and on the new studies on teaching languages and linguistic theories from 1960 onwards.
Co mě baví:
 I am a very friendly, optimistic and broad- minded person. My greatest passion is ballet but I love travelling, meeting new people and learning about different cultures. Learning about other cultures stimulates your mind and forces you to think in new ways.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ


Copyright © 2016 Jazykon / Jazykové kurzy a výuka