NEJVĚTŠÍ PORTÁL ON-LINE VÝUKY V ČR A NA SLOVENSKU

ANGLIČTINA

Individuální výuka je nejefektivnějším způsobem jak si rychle zlepšit znalost jazyka.

 1. Potřebujete se rychle dostat na vyšší úroveň znalosti jazyka?
 2. Máte omezené časové možnosti a potřebujete, abychom se vám přizpůsobili?
 3. Preferujete výuku připravenou podle vašich potřeb?
 4. Učíte se raději bez přítomnosti ostatních studentů?
 5. Nemáte čas dojíždět a uvítali byste, kdyby výuka probíhala doma nebo ve firmě?
 6. Neotevřel se skupinový kurz jazyka, který se chcete naučit?

Pokud jste si na některé z otázek odpověděli kladně, jste na správném místě. Nyní už stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář nebo nám zavolat (+ 420 732 460 457).

Jaké informace budeme potřebovat?

 • o jaký jazyk se jedná
 • jakou úroveň jazyka ovládáte
 • na jakou úroveň jazyka se potřebujete dostat a za jak dlouho
 • jak často by měla výuka probíhat
 • ve kterém čase byste výuku preferovali
 • o jakého lektora máte zájem (Naši lektoři)

Na základě vašich požadavků vám sdělíme cenovou kalkulaci výuky.

NEBOJTE SE ON-LINE VÝUKY
S JAZYKONEM JE TO SNADNÉ
  Žádná registrace
  Žádné přihlašování
  Žádná instalace programů
zjistěte více
JAK ZAČÍT

LEKTOŘI ONLINE

Martin


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA, FRANCOUZŠTINA, NORŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, odbory: Španielsky jazyk a literatúra (Mgr.), Obecná jazykoveda (Mgr.), Nórsky jazyk a literatúra (Bc.), Certifikáty: angličtina – FCE, francúzština – DELF, nórčina – Trinn 3, rumunčina – osvedčenie z letného jazykového kurzu na Univerzite Ovidius v Constanți
Zkušenosti s výukou:
 Individuálna výuka španielčiny a nórčiny, korektúry textov, prekladanie titulkov; študijné stáže: Letná jazyková škola nórskeho jazyka a kultúry v Bergene, program Erasmus+ v Trondheime v Nórsku, Letná jazyková škola rumunského jazyka a kultúry v Constanți
Co mě baví:
 Jazyky a všetko s nimi spojené – od čítania cez cestovanie až po ich učenie (sa). Rád zisťujem, čo sa deje vo svete a môcť si prečítať novinky z tej ktorej krajiny v jej jazyku považujem sa obrovskú výhodu. Okrem praktického využitia sa akýkoľvek cudzí jazyk zíde aj pri maličkostiach, napr. sledovanie filmu bez dabingu alebo milší prístup od ľudí v cudzine. A to stojí za to!
Magda


Co učím:
 ANGLIČTINA
Vzdělání:
 Masarykova Univerzita, obor: Anglický jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Už od studia na vysoké škole se věnuji jak skupinovému, tak individuálnímu doučování dospělých i dětí. Pomáhám připravovat se na zkoušky z anglického jazyka na vysoké škole a mezinárodně uznávané jazykové zkoušky, ale věnuji se i doučování konverzace či gramatiky. Strávila jsem čtvrt roku pracovním pobytem v USA i Velké Británii a zaměřuji se také na právnickou angličtinu.
Co mě baví:
 Cestování, literatura, reálie anglofonních zemí, tenis, in-line bruslení.
Jamie


Co učím:
 ANGLIČTINA
Vzdělání:
 Steps to success, Teacher course, British Council, NVQ Level 3 in retail operations management, GCSES grades A – C including Maths and English
Zkušenosti s výukou:
 I have been teaching English in the Czech Republic since 2012. I have experience of teaching general English lessons, in-company courses, one-to-one business lessons and conversation classes. I have expanded my knowledge of teaching methodology, lesson planning and assessment. I focus on communicative and learner-centred teaching. I try new methods and use different resources.
Co mě baví:
 I enjoy learning new teaching methods, travelling, meeting new people, sports, reading and trying new food.
Jana P


Co učím:
 ANGLIČTINA, CZECH LANGUAGE
Vzdělání:
 Jihočeská univerzita, obor: Učitelství anglického a českého jazyka (Mgr.), Masarykova univerzita, obor: Psychologie (Mgr.), krátkodobé jazykové pobyty v Oxfordu a Dublinu.
Zkušenosti s výukou:
 Výuka angličtiny na základní a střední škole, v jazykových kurzech pro děti i dospělé, obchodní angličtina, čeština pro cizince, výuka psychologie pro manažery na VOŠ.
Co mě baví:
 Jazyky, knihy, cestování, deskové hry.
Artur


Co učím:
 ANGLIČTINA, JAPONŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obor: Japanistika
Zkušenosti s výukou:
 Již od střední školy vyučuji anglický jazyk a dnes ho spolu s jazykem japonským vyučuji individuálně, skupinově i online. Absolvoval jsem roční studijní program intenzivní výuky japonštiny univerzity Ritsumeikan v Kjótě, kde jsem měl možnost si tento jazyk osvojit i s jeho sociálně-kulturními náležitostmi a je to pro mne zkušenost, ze které dodnes čerpám.
Co mě baví:
 Četba, sport, tradiční japonská umění, věda, historie.
Monika R


Co učím:
 ANGLIČTINA, JAPONŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Japanistika (Bc.), Japanese Language Proficiency Test (JLPT) – úroveň N2 (pokročilý). Certificate in Advanced English (CAE) - certifikát pro jazykovou úroveň C1.
Zkušenosti s výukou:
 Již od střední školy se věnuji doučování anglického jazyka. Spolu s nástupem na vysokou školu jsem začala doučovat i japonský jazyk, a to jak individuálně, tak skupinově. Doučuji osobně i prostřednictvím Skype. V rámci výuky zohledňuji individuální potřeby studentů a mým cílem je, aby hodiny byly zábavné a zároveň co nejefektivnější.
Co mě baví:
 Kreslení, čtení knih, sledování japonských a korejských seriálů.
Miguel


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 I studied at Universidad de Zaragoza, in Spain, for three years and one year at Masaryk University during my Erasmus. My fields of study are Education and English. Teaching experience: I have taught individual lessons in Spanish during my studies in Spain and English conversation lessons in Brno. Estudié durante tres años en la Universidad de Zaragoza, en España, y durante un año en la Universidad de Masaryk mientras estaba de Erasmus. Mis estudios se centran en Educación e Inglés.
Zkušenosti s výukou:
 I have taught individual lessons in Spanish during my studies in Spain and English conversation lessons in Brno. He impartido clases individuales en español durante mis estudios en España y clases de conversación en inglés en la escuela Heureka, en Brno.
Co mě baví:
 I love meeting people and traveling because it is a great way to discover the world as its best and grow as a person. My other passions are communication, sports and songwriting. Me encanta conocer gente y viajar porque es una manera de descubrir todo lo que el mundo ofrece y crecer como persona. Mis otras pasiones son la comunicación, los deportes y la música.
Alexander


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 Universitat de Vic - Universitat Central de Catalunya. Field of study: Mechatronics engineering, Science and Technology Faculty. I have also lived and studied abroad twice in Iceland: Tækniskólinn (Electronics and Icelandic for foreigners) and Brno, Czech Republic: VUT (Erasmus + programme).
Zkušenosti s výukou:
 Despite my studies being focused in engineering, I have worked since beginning 2018 as English teacher or tutor and in 2019 as Spanish teacher as well. My first year I taught all levels from beginner (A1) to intermediate-advance (B2) and all ages, from 5 years old to 18 years old and beyond. During 2019 I started teaching Spanish in Brno, Czech Republic through conversational methodology.
Co mě baví:
 To be able to share my thoughts and ideas among the rest of the people around me. That is one of the reasons I enjoy teaching, because it is a way of knowing and hearing new stories and experiencies and I get to help the students to improve the way they express themselves in the new language. I am a very talkative guy so I "push" others to practice, practice and practice by telling me about them. This made me into a great listener. I can talk about ANYTHING, however I am interested in technology news, culture learning (and traveling of course), cooking, nature and sports. Other topics are always welcome: sciencie, dance, pop culture, health, politics, taboo topics (I love those), TV shows, movies, music, games... YOU NAME IT! :D
Michaela


Co učím:
 ANGLIČTINA, NĚMČINA
Vzdělání:
 Technická univerzita Liberec, Magisterský studijní program Učitelství pro 2. stupeň Zš, AJ-NJ. Specializace v pedagogice: AJ-NJ se zaměřením na vzdělávání (Bc.) Půlroční studijní pobyt ve Freiburgu v Německu. Účast na letních jazykových školách od programů DAAD a AKTION.
Zkušenosti s výukou:
 Individuální a skupinová výuka němčiny, dětská skupinová výuka němčiny a angličtiny v jazykové škole v Liberci. Absolvování pedagogických praxí na ZŠ. Díky účastem na letních jazykových kurzech v Lipsku a Českých Budějovicích se prohloubil můj zájem o cizí jazyk němčinu. V rámci stipendijního programu od českého a saského ministerstva školství sbírám zkušenosti jako asistentka ve výuce českého jazyka na příhraničních školách v Sasku.
Co mě baví:
 Odpočinek v přírodě. Rekreační sportování – country tanec, jízda na kole, běh. Starost o psa. Rodina. Poznávání kultury (divadlo, hudba, cizí jazyky, zvyky,…).

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ


Copyright © 2016 Jazykon / Jazykové kurzy a výuka