NEJVĚTŠÍ PORTÁL ON-LINE VÝUKY V ČR A NA SLOVENSKU

ANGLIČTINA

Pro naše firemní partnery jsme připravili nabídku firemního vzdělávání.

Využijte naši online platformu pro vzdělávání vašich zaměstnanců a manažerů. Pořádáme skupinové i individuální online kurzy, takže už nikdy nebudete limitováni přesvědčováním jazykových škol, aby vám do firmy posílaly lektory. Naši lektoři jsou online a připraveni k výuce.

  1. Zaujaly vás výhody a flexibilita online výuky?
  2. Sháníte obtížně lektory k dojíždění do vaší firmy?
  3. Hledáte pro svoji firmu krátkodobý nebo dlouhodobý vzdělávací projekt?
  4. Jste časově vytížení a potřebujete se na rozvrhu domlouvat z týdne na týden?

Pak neváhejte a objednejte si online výuku.

Vyplňte prosím poptávkový formulář nebo nás kontaktujte na čísle: +420 732 460 457. Vaši nezávaznou poptávku zpracujeme, analyzujeme vaše potřeby, připravíme nejvhodnější řešení a zašleme vám cenovou kalkulaci.

Společně s vámi pak doladíme časový plán výuky, organizační detaily a formu průběžné kontroly výuky a pokroku studentů.

Děkujeme

NEBOJTE SE ON-LINE VÝUKY
S JAZYKONEM JE TO SNADNÉ
  Žádná registrace
  Žádné přihlašování
  Žádná instalace programů
zjistěte více
JAK ZAČÍT

LEKTOŘI ONLINE

Andrea


Co učím:
 ANGLIČTINA, FRANCOUZŠTINA, ŠVÉDŠTINA
Vzdělání:
 Université de Lille 3, obory: Mezinárodni vztahy (Mgr.), jazyky a ekonomie (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Švédštinu, angličtinu a francouzštinu doučuji už několik let. Vyučuji jak začátečníky, tak i pokročilé. Připravuji studenty na složení zkoušek a certifikátů, zlepšení výslovnosti, gramatiky, slovní zásoby atd. Jsem Švédka, umím však i česky, protože moje rodina pochází z České republiky. Aktuálně už pátým rokem studuji ve Francii. Vlastním certifikát z angličtiny Cambridge Advanced English C1 (CAE) a Diplôme Approfondi de la Langue Francaise C1 (DALF).
Co mě baví:
 Cizí jazyky a kultury, cestování, poznávání lidi, tancování, vaření.
Magda


Co učím:
 ANGLIČTINA
Vzdělání:
 Masarykova Univerzita, obor: Anglický jazyk a literatura (Bc.)
Zkušenosti s výukou:
 Už od studia na vysoké škole se věnuji jak skupinovému, tak individuálnímu doučování dospělých i dětí. Pomáhám připravovat se na zkoušky z anglického jazyka na vysoké škole a mezinárodně uznávané jazykové zkoušky, ale věnuji se i doučování konverzace či gramatiky. Strávila jsem čtvrt roku pracovním pobytem v USA i Velké Británii a zaměřuji se také na právnickou angličtinu.
Co mě baví:
 Cestování, literatura, reálie anglofonních zemí, tenis, in-line bruslení.
Jana P


Co učím:
 ANGLIČTINA, CZECH LANGUAGE
Vzdělání:
 Jihočeská univerzita, obor: Učitelství anglického a českého jazyka (Mgr.), Masarykova univerzita, obor: Psychologie (Mgr.), krátkodobé jazykové pobyty v Oxfordu a Dublinu.
Zkušenosti s výukou:
 Výuka angličtiny na základní a střední škole, v jazykových kurzech pro děti i dospělé, obchodní angličtina, čeština pro cizince, výuka psychologie pro manažery na VOŠ.
Co mě baví:
 Jazyky, knihy, cestování, deskové hry.
Artur


Co učím:
 ANGLIČTINA, JAPONŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obor: Japanistika
Zkušenosti s výukou:
 Již od střední školy vyučuji anglický jazyk a dnes ho spolu s jazykem japonským vyučuji individuálně, skupinově i online. Absolvoval jsem roční studijní program intenzivní výuky japonštiny univerzity Ritsumeikan v Kjótě, kde jsem měl možnost si tento jazyk osvojit i s jeho sociálně-kulturními náležitostmi a je to pro mne zkušenost, ze které dodnes čerpám.
Co mě baví:
 Četba, sport, tradiční japonská umění, věda, historie.
Monika R


Co učím:
 ANGLIČTINA, JAPONŠTINA
Vzdělání:
 Masarykova univerzita, obory: Japanistika (Bc.), Japanese Language Proficiency Test (JLPT) – úroveň N2 (pokročilý). Certificate in Advanced English (CAE) - certifikát pro jazykovou úroveň C1.
Zkušenosti s výukou:
 Již od střední školy se věnuji doučování anglického jazyka. Spolu s nástupem na vysokou školu jsem začala doučovat i japonský jazyk, a to jak individuálně, tak skupinově. Doučuji osobně i prostřednictvím Skype. V rámci výuky zohledňuji individuální potřeby studentů a mým cílem je, aby hodiny byly zábavné a zároveň co nejefektivnější.
Co mě baví:
 Kreslení, čtení knih, sledování japonských a korejských seriálů.
Miguel


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 I studied at Universidad de Zaragoza, in Spain, for three years and one year at Masaryk University during my Erasmus. My fields of study are Education and English. Teaching experience: I have taught individual lessons in Spanish during my studies in Spain and English conversation lessons in Brno. Estudié durante tres años en la Universidad de Zaragoza, en España, y durante un año en la Universidad de Masaryk mientras estaba de Erasmus. Mis estudios se centran en Educación e Inglés.
Zkušenosti s výukou:
 I have taught individual lessons in Spanish during my studies in Spain and English conversation lessons in Brno. He impartido clases individuales en español durante mis estudios en España y clases de conversación en inglés en la escuela Heureka, en Brno.
Co mě baví:
 I love meeting people and traveling because it is a great way to discover the world as its best and grow as a person. My other passions are communication, sports and songwriting. Me encanta conocer gente y viajar porque es una manera de descubrir todo lo que el mundo ofrece y crecer como persona. Mis otras pasiones son la comunicación, los deportes y la música.
Alexander


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA
Vzdělání:
 Universitat de Vic - Universitat Central de Catalunya. Field of study: Mechatronics engineering, Science and Technology Faculty. I have also lived and studied abroad twice in Iceland: Tækniskólinn (Electronics and Icelandic for foreigners) and Brno, Czech Republic: VUT (Erasmus + programme).
Zkušenosti s výukou:
 Despite my studies being focused in engineering, I have worked since beginning 2018 as English teacher or tutor and in 2019 as Spanish teacher as well. My first year I taught all levels from beginner (A1) to intermediate-advance (B2) and all ages, from 5 years old to 18 years old and beyond. During 2019 I started teaching Spanish in Brno, Czech Republic through conversational methodology.
Co mě baví:
 To be able to share my thoughts and ideas among the rest of the people around me. That is one of the reasons I enjoy teaching, because it is a way of knowing and hearing new stories and experiencies and I get to help the students to improve the way they express themselves in the new language. I am a very talkative guy so I "push" others to practice, practice and practice by telling me about them. This made me into a great listener. I can talk about ANYTHING, however I am interested in technology news, culture learning (and traveling of course), cooking, nature and sports. Other topics are always welcome: sciencie, dance, pop culture, health, politics, taboo topics (I love those), TV shows, movies, music, games... YOU NAME IT! :D
Michaela


Co učím:
 ANGLIČTINA, NĚMČINA
Vzdělání:
 Technická univerzita Liberec, Magisterský studijní program Učitelství pro 2. stupeň Zš, AJ-NJ. Specializace v pedagogice: AJ-NJ se zaměřením na vzdělávání (Bc.) Půlroční studijní pobyt ve Freiburgu v Německu. Účast na letních jazykových školách od programů DAAD a AKTION.
Zkušenosti s výukou:
 Individuální a skupinová výuka němčiny, dětská skupinová výuka němčiny a angličtiny v jazykové škole v Liberci. Absolvování pedagogických praxí na ZŠ. Díky účastem na letních jazykových kurzech v Lipsku a Českých Budějovicích se prohloubil můj zájem o cizí jazyk němčinu. V rámci stipendijního programu od českého a saského ministerstva školství sbírám zkušenosti jako asistentka ve výuce českého jazyka na příhraničních školách v Sasku.
Co mě baví:
 Odpočinek v přírodě. Rekreační sportování – country tanec, jízda na kole, běh. Starost o psa. Rodina. Poznávání kultury (divadlo, hudba, cizí jazyky, zvyky,…).
Aleksandra


Co učím:
 ANGLIČTINA, RUŠTINA
Vzdělání:
 Komsomolsk on Amure State Technical University, Russia. Field of study: BA in Linguistics and Translation (5 year degree course) in English and French.
Zkušenosti s výukou:
 I have a higher education and experience in teaching and translating. But this is not the main thing! The main thing is that my students feel comfortable and easy with me. I was teaching various age groups one-to-one and in small groups. Russian and English languages have been my favorite subjects since school. I like to help people and see my impact in the development of their communication skills. Я открытый и общительный человек. Носитель русского языка с лингвистическим образованием и глубоким пониманием русской культуры. Буду рада практиковать с вами и разговорную речь, и грамматику. На занятиях ориентируюсь на то, с какой целью вы учите язык. И стараюсь сделать уроки максимально интересными.
Co mě baví:
 Knitting and meanwhile watching historical documentaries. Dancing (jazz-modern). DJ-ing. I like to get new impressions and inspiration from travelling.
Chiara


Co učím:
 ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA, ITALŠTINA
Vzdělání:
 Università degli studi di Catania, Italy (Master's degree) Fields of study: English and Spanish languages and literature, Italian for foreigners, linguistics. I have gained my language skills through different study experiences abroad in England( language course with INPDAP), Spain (TANDEM Escuela Internacional Madrid) and Greece (Erasmus exchange program).
Zkušenosti s výukou:
 As teacher i undertook different experiences in kindergarden and primary schools. I get experience as traductor of texts and translator's familiarity with the subtitling process. Moreover, after my personal experience in the «A. Diaz-A.Manzoni» nursery school of Catania, I wrote a dissertation on the acquisition of the LS to children during their infancy and on the new studies on teaching languages and linguistic theories from 1960 onwards.
Co mě baví:
 I am a very friendly, optimistic and broad- minded person. My greatest passion is ballet but I love travelling, meeting new people and learning about different cultures. Learning about other cultures stimulates your mind and forces you to think in new ways.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ


Copyright © 2016 Jazykon / Jazykové kurzy a výuka