NEJVĚTŠÍ PORTÁL ON-LINE VÝUKY V ČR A NA SLOVENSKU

BRAZILSKÁ PORT.

ZAČÁTEČNÍCI

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
BrPoJ-K1 05. 10 - 01. 02 1 x 2 čt 15:20-16:50 32 3 450 Kč
POPIS KURZU
Učebnice: Naše materiály

Kurz je vhodný pro všechny klienty, kteří se poprvé setkávají s výukou brazilské portugalštiny. Naučíme Vás základní konverzační obraty, získáte základní slovní zásobu, procvičíte si čtení, psaní, naučíte se rozumět jednoduchým sdělením v brazilské portugalštině.

Základním učebním materiálem bude učebnice Novo Avenida Brasil, budou probrány lekce 0-5. Kromě toho budete pracovat s dalšími materiály vytvářenými dle individuálních potřeb účastníků kurzu, krátkými zvukovými nahrávkami, písničkami a hrami určenými k procvičení slovní zásoby i gramatiky.

Přibližný rozsah osvojených znalostí po absolvování kurzu:

Gramatika: určitý a neurčitý člen; zájmena; časování pravidelných a nepravidelných sloves v přítomném čase; tvoření a použití přítomného průběhového času.

Slovní zásoba: pozdravy, výměna základních osobních informací, názvy měst, zemí a národností, čísla 1-20.

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

Brazilská portugalština je termín označující variantu portugalského jazyka. Používá ji více než 191 milióny Brazilců Je nejrozšířenější variantou portugalštiny vůbec a díky významu Brazílie se vyučuje v zemích Jižní Ameriky, a také v USA. Mezi evropskou a brazilskou portugalštinou jsou různé rozdíly, zejména ve slovní zásobě, výslovnosti a syntaxi, obzvláště v regionálních variantách. Ve formálních textech jsou rozdíly menší. V mluvené řeči se potom vyskytuje značné množství odlišností i uvnitř těchto zemí. Naučte se brazilskou portugalštinu online!

Brazilskou portugalštinu online vyučujeme v rámci skupinové i individuální výuky. Pro firemní klienty připravujeme speciální online kurzy brazilské portugalštiny na míru.

Vyberte si svůj typ výuky:

  • skupinový kurz brazilské portugalštiny online
  • individuální kurz brazilské portugalštiny online
  • firemní kurz brazilské portugalštiny online
  • prázdninový kurz brazilské portugalštiny online
NEBOJTE SE ON-LINE VÝUKY
S JAZYKONEM JE TO SNADNÉ
  Žádná registrace
  Žádné přihlašování
  Žádná instalace programů
zjistěte více
JAK ZAČÍT
POTŘEBUJETE PORADIT?

Copyright © 2016 Jazykon / Jazykové kurzy a výuka